reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Gigabyte představuje levnou desku pro socket FM2

, , aktualita
Gigabyte představuje levnou desku pro socket FM2
Společnost Gigabyte se rozhodla na trh přinést novou základní desku se socketem FM2, která se objeví pod označením F2A75M-DS2. Slibuje nám nízkou cenu, a to kolem 60 USD, přičemž nabídne čipovou sadu AMD A75 na černém PCB. Její rozměry jsou...
Gigabyte představuje levnou desku pro socket FM2
Společnost Gigabyte se rozhodla na trh přinést novou základní desku se socketem FM2, která se objeví pod označením F2A75M-DS2. Slibuje nám nízkou cenu, a to kolem 60 USD, přičemž nabídne čipovou sadu AMD A75 na černém PCB. Její rozměry jsou 174 x 226 mm, takže patří mezi modely formátu micro ATX. A samozřejmě podporuje také nové jednotky APU "Richland".

Gigabyte F2A75M-DS2 využívá pr onapájení jeden 24pinový ATX a jeden 8pinový EPS konektor, přičemž sama poskytuje 4+1fázové napájení. Procesorový socket je přímo na pojen na dva sloty DDR3 DIMM podporující až 64 GB paměti DDR3-2133MHz ve dvoukanálovém zapojení.

Dále tu máme jeden slot PCI Express 2.0 x16, jeden PCI Express 2.0 x1 a klasický PCI. Pro úložná zařízení jsou připraveny čtyři porty SATA 6 Gbps obsluhované čipovou sadou a pak čtyři USB 3.0 (dva na headerech), 6kanálové audio, Gb Ethernet, jeden konektor PS/2 pro klávesnici či myš, a pak také nějaké USB 2.0/1.1. Mezi obrazové výstupy pak patří dual-link DVI a D-Sub. HDMI a DisplayPort bohužel chybí. Gigabyte k tomu ještě dodá Dual-UEFI BIOS (AMI Aptio).

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama