Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Gigabyte připravuje all-in-one počítač pro hráče

6.3.2012, Štepán Veselý, aktualita
Gigabyte připravuje all-in-one počítač pro hráče
Gigabyte pracuje na novém all-in-one počítači s výkonem, který by měl dostačovat i hráčům počítačových her. Ten je zajištěn procesorem Intel Core i3, Core i5 nebo Core i7 umístěným na základní desce formátu Mini-ITX se socketem LGA 1155...
Gigabyte pracuje na novém all-in-one počítači s výkonem, který by měl dostačovat i hráčům počítačových her. Ten je zajištěn procesorem Intel Core i3, Core i5 nebo Core i7 umístěným na základní desce formátu Mini-ITX se socketem LGA 1155 a čipsetem Intel H61.
Přítomny jsou dva paměťové sloty DDR3-1333 podporující maximálně 8 GB paměti a jeden slot PCI Express x16, do kterého je možno umístit i dvouslotové grafické karty. Proto je možné zde použít například novou grafickou kartu AMD Radeon HD 7850. Dále tento počítač disponuje jedním 3,5" slotem pro pevný disk a prostorem pro jeden 2,5" přídavný disk a to ať už ve formě pevného disku nebo SSD.
Nachází se zde i optická mechanika typu slim, dva sloty Mini PCIe a 24" obrazovka s LED podsvícením, rozlišením 1920 x 1080 pixelů a dotykovou vrstvou podporující až dva dotyky zároveň. Nechybí čtečka paměťových karet 4v1, dva porty USB 3.0, webkamera, gigabitový Ethernet, volitelný Bluetooth 2.1, čip Wi-Fi, výstupy D-sub a HDMI.

Prozatím nebylo oznámeno odkdy a za kolik bude možné počítač GB-AEGT zakoupit. Jasné nicméně je, že minimálně zpočátku bude jeho dostupnost omezena jen na Tchaj-wan.

Zdroj: Softpedia.com