reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Gigabyte spouští soutěž pro fanoušky na Facebooku

21.6.2012, Jan Vítek, aktualita
Gigabyte spouští soutěž pro fanoušky na Facebooku
Čas od času některá firma přijde se snahou naverbovat další facebookovské fanoušky a nejlépe to asi jde pomocí soutěže. Nyní si jednu takovou při příležitosti oslav 25 let připravil Gigabyte a pojmenoval ji Skryté klenoty Gigabyte. Fanoušci...
Čas od času některá firma přijde se snahou naverbovat další facebookovské fanoušky a nejlépe to asi jde pomocí soutěže. Nyní si jednu takovou při příležitosti oslav 25 let připravil Gigabyte a pojmenoval ji Skryté klenoty Gigabyte.

Fanoušci na Facebooku tak mohou sdílet fotografie svých starých sestav postavených na komponentách od Gigabyte, přičemž čím starší, tím lépe. Vedle toho tu bude i hlasování o nejlepší video nebo fotografiii, která v nás "probudí nostalgii".

Pro zúčastnění je nejdříve nutné kliknout na facebookových GIGABYTE Motherboard Tech na tlačítko „To se mi líbí" a pak bude možné vstoupit na stránku se soutěží. Tam také následně zveřejníte foto či video dané sestavy (nebo odkaz na YouTube) a pak jako účastník soutěže budete mít možnost dát souhlas k tomu, aby byly ze soutěžní stránky „Skryté klenoty GIGABYTE" zobrazovány aktualizace na vaší zdi.

Připraveny jsou pak tři ceny. První je základní deska GIGABYTE G1.Sniper M3 pro toho, kdo obdrží nejvíce hlasů od návštěvníků soutěžní stránky (max. jeden hlas denně od každého). Pro desku GIGABYTE Z77X-UD3H vybere nového majitele organizátor soutěže a zohledňovat bude nejzajímavější diskuzi k danému příspěvku. A nakonec tu je připravena GIGABYTE B75M-D3H pro toho, kdo ukáže "dle mínění zástupců Gigabyte" stále funkční nejstarší základní desku. Funkčnost budete moci nejlépe dokázat videem.

Zdroj: TZ GIGABYTE Motherboard Tech
reklama