www.svethardware.cz
>
>
>
>

Gigabyte uvádí NAS GR-EZI14H pro 4 disky

Gigabyte uvádí NAS GR-EZI14H pro 4 disky
, , aktualita
Společnost Gigabyte má ve své nabídce také zařízení typu NAS a nyní své portfolio obohacuje o model GR-EZI14H, který nabídne především možnost využít čtyři pevné disky. Jedná se o zařízení určené pro SMB, tedy malé podniky, takže má blízko...
K oblíbeným
reklama
Společnost Gigabyte má ve své nabídce také zařízení typu NAS a nyní své portfolio obohacuje o model GR-EZI14H, který nabídne především možnost využít čtyři pevné disky. Jedná se o zařízení určené pro SMB, tedy malé podniky, takže má blízko i k domácnostem. A co se týče operačního systému, Gigabyte si vybral Microsoft Windows Home Server 2011, ovšem má v nabídce také dvojče s označením GR-EZI04H a linuxovým systémem.

Gigabyte GR-EZI14H má rozměry 220 x 183.5 x 146,5 mm a klasický design s předními dvířky pro 3,5" disky s rozhraním SATA. Uvnitř je procesor Intel Atom D2500 na 1,8 GHz a čipová sada ICH10R, která sama o sobě podporuje až šest portů SATA 3 Gbps a RAID 0/1/0+1. Dále tu máme 2 GB DDR3 RAM a na zadní straně také gigabitové Ethernetové porty (možná je tedy funkce Link Aggregation), po dvou USB 2.0 a 3.0 a také výstup D-Sub na displej.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek