reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Gigabyte vypouští na trh svou nejlepší desku se Z77

, , aktualita
Gigabyte vypouští na trh svou nejlepší desku se Z77
Společnost Gigabyte si připravila vlajkovou loď mezi základními deskami s čipsetem Intel Z77. Jedná se o model Z77X-UP7, která nese robustní napájení s 32+3+2 fázemi (CPU, HD Graphics, VTT) a jde o design Ultra Durable 5 s 60A čipy IR3550...
Gigabyte vypouští na trh svou nejlepší desku se Z77
Společnost Gigabyte si připravila vlajkovou loď mezi základními deskami s čipsetem Intel Z77. Jedná se o model Z77X-UP7, která nese robustní napájení s 32+3+2 fázemi (CPU, HD Graphics, VTT) a jde o design Ultra Durable 5 s 60A čipy IR3550 PowIRstages schopnými poskytnout až 2000W energie. Na této desce má být možné dosahovat s využitím Intel Core i7-3770K frekvencí přes 7 GHz

Gigabyte Z77X-UP7 podporuje až čtyři karty v zapojení CrossFireX a SLI a poskytne 8 linek na každém ze čtyř slotů PCI Expres 3.0 x16. To zajistí čip PLX, který můžeme obejít a zapojit kartu přímo na CPU, pokud ji zasuneme do černého slotu PCI Express.

Pak tu také nechybí 3D BIOS podporující grafiku a myš, samozřejmě nechybí dvě paměti BIOS ROM pro zálohu, mezi nimiž můžeme přepínat (BIOS Switcher), nebo naopak funkci DualBIOS vypnout, abychom ušetřili čas při neúspěšných pokusech o přetaktování.

Funkce OT Touch poslouží pro přetaktování, a to i velmi precizní s nastavením i pro 0,3MHz krocích (BCLK) přímo z OS DOS či Windows. Existuje tu také mód LN2, který v případě potřeby dokáže snížit multiplikátor procesoru na x16. Více se o této desce dozvíte na jejích vlastních stránkách (viz zdroj).

Zdroj: TZ Gigabyte
reklama
reklama
reklama