GlacialTech ohlásil příchod chladičů Igloo H46 a H58 pro CPU

GlacialTech ohlásil příchod chladičů Igloo H46 a H58 pro CPU
, , aktualita
Společnost GlacialTech si pro nás připravila nové věžovité chladiče, které se zařadily do rodiny modelů Igloo, již naposledy obohatila modelem 5751 PWM. Jedná se o chladiče H46 Silent/PWM a H58 PWM, jejichž hlavní výhodou má být dle výrobce...
K oblíbeným
reklama
Společnost GlacialTech si pro nás připravila nové věžovité chladiče, které se zařadily do rodiny modelů Igloo, již naposledy obohatila modelem 5751 PWM. Jedná se o chladiče H46 Silent/PWM a H58 PWM, jejichž hlavní výhodou má být dle výrobce výborný poměr výkonu a ceny.
Všechny nové modely podporují procesory v socketech Intel LGA775/1155/1156/1366 a AMD FM1/AM2/AM2+/AM3 a mají čtyři (H46) nebo pět (H58) měděných heatpipe, které budou v přímém kontaktu s heatspreaderem procesoru. GlacialTech k nim přibaluje také dle vlastních slov vysoce efektivní teplovodivou pastu.

Igloo H46 má rozměry 130 x 75 x 160 mm, hmotnost 560 gramů, zatímco H58 zabere 147 x 89 x 175 mm prostoru a jeho hmotnost se vyšplhala na 840 gramů. H46 Silent je pak vybaven 120mm ventilátorem s otáčkami 1200 RPM (18 dBA), verze H46 PWM má regulovatelné otáčky pomocí PWM od 800 do 1600 RPM (max. 31 dBA). H58 pak využije 140mm model na 700 až 1400 RPM (max. 33 dBA).

Ceny oznámeny nebyly.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková