www.svethardware.cz
>
>

GOG spustil svou zimní slevovou akci

GOG spustil svou zimní slevovou akci
, , aktualita
Prodejce počítačových her GOG, známá alternativa Steamu, spustil akci Big Winter Sale, v jejímž rámci nabídne slevy a jiné výhodné nabídky týkající se stovek titulů. Ty můžeme sehnat až o 90 procent levněji.
K oblíbeným
reklama
Akce GOG Big Winter Sale již odstartovala a potrvá až do příští neděle, takže budete mít dost času na výběr. GOG slibuje slevy a jiné výhodné nabídky pro celkem 500 titulů, přičemž každý den přijdou na řadu rozmanité nabídky čítající slevy, výhodné balíčky her, dále hry zdarma (poté, co si něco koupíte) a pak také můžete zkusit své štěstí koupí "zajíce v pytli", tedy předem neznámé hry za 2,89 eur.

Například dnes můžete získat Witcher 3: Wild Hunt za poloviční cenu, tedy 20 euro, přičemž polovinu dáte také za celou sérii Zaklínače čítající celkem šest titulů, za niž dáte 54 eura. Výhodné jsou právě především balíčky, jako třeba Divine Pack s hrami Beyond Divinity, Divinity 2 a Divinity: Dragon Commander za pouhých 10 euro (sleva 85 procent) a k mání jsou i balíčky se starými klasickými tituly. Zmínit můžeme třeba klasické hry od Lucasarts v balíčku s 10 tituly jako Indiana Jones, Loom, The Dig či Monkey Island 2, který stojí 16,70 eur.

Co se týče nabídky dopředu neznámé hry za 2,89 eur, GOG garantuje, že ta bude v původní ceně 9,99 až 34,99 eur, takže půjde v každém případě o výhodnou nabídku, která nám ale samozřejmě vůbec nemusí sednout. A pochopitelně byste neměli takto získat hru, jejíž kopii už vlastníte.

Nabídka her zdarma zase bude odstupňovaná dle útraty. Pokud tedy utratíte jen 5 dolarů či eur, získáte zdarma titul Divine Divinity. Když utratíte desetkrát tolik, získáte Blackguards, přičemž tyto hry si můžete nechat, nebo je darovat někomu jinému.

Konkurenční Steam Winter Sale přijde později, a to 22. prosince a potrvá do 4. ledna, takže si budete moci přes Vánoce řádně vyzkoušet svůj nový hardware na zlevněných titulech, pokud se tedy nějaký pod stromkem objeví. Svou akci On the House si přichystal také Origin, jenž zdarma nabízí hru Jade Empire: Special Edition. V tomto případě se vyplatí neváhat a hru si přidat do své kolekce, neboť nabídka může rychle zmizet. Instalovat si ji budete moci později.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář