www.svethardware.cz
>
>
>
>

GOODRAM ZIP a CUBE - dva nové flash disky z Polska

GOODRAM ZIP a CUBE - dva nové flash disky z Polska
, , aktualita
Společnost Wilk Elektronik S.A. si připravila dva nové flash disky GOODRAM ZIP a CUBE, jejichž těla jsou vyrobena z anodizovaného hliníku a krytka USB konektoru byla nahrazena právě oním hliníkem. Tento způsob ochrany USB konektoru je dle...
K oblíbeným
reklama
Společnost Wilk Elektronik S.A. si připravila dva nové flash disky GOODRAM ZIP a CUBE, jejichž těla jsou vyrobena z anodizovaného hliníku a krytka USB konektoru byla nahrazena právě oním hliníkem. Tento způsob ochrany USB konektoru je dle zprávy originální, ovšem nám je jasné, že je to originální asi jako čtyři kola u auta.GOODRAM CUBE se od ZIP liší menšími rozměry, neboť je pouze asi 3 cm dlouhý a 5 mm tlustý a oba mohou shodně uložit až 16 GB dat. O rychlostch se výrobce nezmiňuje, stejně jako o cenách.Nezbývá tedy než se podívat na stránky výrobce, kde se dozvíme, že ZIP dosahuje čtení a zápisu až 17 a 9 MB/s a u CUBE je to stejné. Jejich kapacity mohou být také 4 a 8 GB. Záruka je doživotní.

Zdroj: TZ GOODRAM
reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Včera, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek22 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek11 komentářů