www.svethardware.cz
>
>
>

Google G Suite se mění, bude se jmenovat Google Workplace

Google G Suite se mění, bude se jmenovat Google Workplace
, , aktualita
Google už nějakou dobu nabízí placený balík aplikací G Suite, nástroje pro práci ve firmách, školství nebo jiných organizacích. Nyní přichází s dalšími vylepšeními a mění i své jméno. Bude to Google Workplace.
K oblíbeným
reklama
Gogle G Suite je placeným balíkem kancelářských aplikací, které firmám i jiným organizacím nabízí ucelenou kombinaci nástrojů pro práci na dokumentech, prezentacích i komunikaci. Původně šlo o jednotlivé aplikace, které se jen daly do jednoho balíku, nicméně v průběhu času docházelo ke stále větší integraci. Google chtěl celý balík ještě více sjednotit, takže nyní dostává jméno Google Workplace a všechny aplikace získávají stejný grafický styl ikonek obsahující barvy loga Googlu.
 
Google Workplace
 
Mimo to se dostane i na vylepšení jednotlivých aplikací. Dokumenty, Tabulky a Prezentace nyní dostanou možnost zobrazit nalinkovaný soubor přímo v aplikaci bez nutnosti otevírat novou záložku. Pomocí @mention lze zmínit jméno osoby přímo v dokumentu, takže ten pak bude schopen zobrazit např. jeho či její kontaktní informace. Další zajímavou funkcí bude to, že PIP funkce aplikace Google Meet, která byla dosud dostupná jen v Gmailu a Chatu, přijde nově i do Dokumentů, Tabulek a Prezentací. Člověk tak může pracovat na dokumentu, zatímco komunikuje s někým jiným a probírá danou problematiku.
 
Nové verze přijdou zatím pro podnikové zákazníky. Školství a neziskové organizace si budou muset počkat ještě pár měsíců.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla je popáté v zisku, téměř k tomu nepotřebovala emisní kredity Tesla je popáté v zisku, téměř k tomu nepotřebovala emisní kredity
Automobilce Tesla se daří a Elon Musk si může mnout ruce. Firma má za sebou už 5. ziskové čtvrtletí v řadě za sebou. Tentokrát by ke kladným číslům téměř nepotřebovala ani prodej emisních kreditů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky
Na Adobe MAX 2020 prezentovalo HP 8 nových monitorů, mezi kterými byly i ty určené pro grafiky. Vrcholem mezi nově představenými novinkami je HP Z27xs G3 DreamColor s rozlišením 4K a rozhraním USB-C.
23.10.2020, aktualita, Milan Šurkala
Výkon Radeonu RX 6800 XT v 3DMarku už udávají čtyři zdroje, jak si vede? Výkon Radeonu RX 6800 XT v 3DMarku už udávají čtyři zdroje, jak si vede?
Radeon RX 6800 XT by se měl stát novým herním králem firmy AMD, pokud jde o karty s ještě rozumnou cenou, neboť nad ním bude ještě výkonnější verze. Nyní se už postupně ukazuje, jaký výkon lze čekat dle 3DMarku. 
23.10.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD Ryzen 5 5600X je nyní nejrychlejší v jednovláknových testech Passmarku AMD Ryzen 5 5600X je nyní nejrychlejší v jednovláknových testech Passmarku
Test Passmark nás letos na jaře zaujal především tím, jak změnil váhu AVX 512 v jednovláknových testech. Mnozí za tím viděli snahu nadržovat Intelu. Jenomže nyní už ani to nepomohlo k jejich prvnímu místu. 
23.10.2020, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
RTX 3070 Ti se znovu objevuje: 7424 CUDA jader RTX 3070 Ti se znovu objevuje: 7424 CUDA jader
NVIDIA možná musela nebo přímo sama se rozhodla zrušit nástup lepších verzí RTX 3080 a RTX 3070 s většími kapacitami paměti, ale znovu se nám tu objevuje zajímavá karta v podobě RTX 3070 Ti. 
23.10.2020, aktualita, Jan Vítek6 komentářů