HAL3000 DRN-STN: herní All in One

HAL3000 DRN-STN: herní All in One
, , aktualita
Společnost 100MEGA Distribution přichází na trh s novým herním systémem HAL3000, což je model All in One, čili celý hotový počítač i s monitorem v jednom kuse. Těšit se můžeme přitom na výkonné desktopové komponenty.
K oblíbeným
reklama
Systém HAL3000 DRN-STN je velmi netradiční All in One a spíše to vypadá, jako by někdo vzal počítačovou skříň a upravil ji. Však také jde o velkou bednu, jež má na jedné své straně umístěno LCD a pod ním různá tlačítka, konektory a dokonce i optickou mechaniku. Jde o zajímavý systém, jenž však bude mít k dobré ergonomii daleko, však představte si, že si chcete trošku otočit monitor. Budete muset posunout celý počítač a pokud si snad budete chtít obrazovku umístit trošku výš, nezbyde než počítač něčím podložit.

HAL3000 DRN-STN (Drone Station) tak sází především na netradiční vzhled, ale nezapomíná ani na výkon. Displej s úhlopříčkou 24" a rozlišením Full HD bude krmit přetaktovaná karta MSI N780 TF s GPU GeForce GTX 780 a jako procesor byl vybrán nový Devil's Canyon, konkrétně Core i5-4690K s chladičem Zalman FX70. Tyto komponenty budou usazeny na desce MSI Z97 Gaming 5, kde budou také moduly TEAM 2x4 GB Xtreem Vulcan.

Data pak budeme ukládat na SSD Samsung s kapacitou 250 GB, která by však nemusela stačit, a tak je tu ještě 2TB disk Western Digital. Společně s počítačem dostaneme také službu BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000 na 3 roky, která garantuje, že PC vám opraví do deseti pracovních dnů se zajištěným odvozem i opětovným dodáním.

Doporučená koncová cena HAL3000 DRN-STN je 62 299,- s DPH.


ModelHAL3000 DRN-STN
Základní deskaMSI Z97 GAMING 5, IntelZ97, socket LGA1150
ProcesorIntel Core i5-4690K 3,5GHz, 6MB, socket 1150
Chladič CPUZALMAN FX70 + 120mm ultratichý větrák
Operační paměťTEAM Xtreem Vulcan, DDR3 8GB (2x4GB), 1866MHz
Grafická kartaMSI N780 TF 3GD5, OC Gaming, 3GB GDDR5, 2xDVI, HDMI, DP
Systémový diskSAMSUNG SSD 840 EVO, 250GB HDD, SATA III
Datový diskWD RED, WD20EFRX, 2TB, SATA600, IntelliPower
Skříň počítačeDRN-STN
Operační systémMS WINDOWS 8.1 (64bit)
ZdrojSEASONIC 650W G-650 (SSR-650RM), 80PLUS Gold, cable management
Optická mechanikaSAMSUNG SH-224DB
Součást baleníBEZSTAROSTNÝ SERVIS
Hra Watch Dogs - special edition
Mikina Intel

Zdroj: TZ HAL3000
reklama
Nejnovější články
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
Dnes, aktualita, Jan Vítek