Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hellghar

Registrace: 24.3.2010
Komentářů: 47, score 0.8
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 22.10.2019 s hodnocením +10:
Já Ti nevím.... Je to sice jen jeden test, ale.... Podle toho, jak ten ­"HEDT i9­" vychvaluješ, by měl ­"ten mrzký hmyz AMD 3950X­" zašlápnout do země úplně pokaždý a s rozdílem minimálně 50%..... A jak tak koukám, tak tady dostal těžce na pr*el od ­"obyčejného mainstreamového CPU, který je ještě ke všemu o 2 jádra ­/4 vlákna ­"lehčí­" a hlavně podstatně levnější.
Mohl bys nám konečně vysvětlit, v čem že je KONKRÉTNĚ lepší? A odpusť si, prosím, svou mantru o tom, jak je Intel prostě ­"best­".
Komentář z 7.10.2019 s hodnocením +6:
Ty budeš asi nějakej Jožkův bratr, že jo??!! :­-D
Komentář z 8.8.2019 s hodnocením +5:
Můžete někdo, prosím, zavolat Jožkovi záchranku?? Z tohohle ho muselo fakt klepnout :­-D :­-D :­-D

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 11.5.2012 s hodnocením -6:
Nechci bejt hnusnej šťoural, ale když jste recenzovali GTX680, tak byla podle Vás děsně über a super a mnohem lepší volbou ve všech ohledech, včetně výp. výkonu. Když někteří poukazovali na to, že 7970 má mnohem vyšší výp. výkon, tvrdili jste, že je to nesmysl..... Teď píšete něco jiného a i celkové vyzbńění Vašich hodnocení jsou spíše typu ­"vyrovnaný souboj­"....... Děcka, děcka...... :­-)
Komentář z 26.7.2019 s hodnocením -2:
@jozkopower Nevím, jestli je DD něčí tajný agent, ale narozdíl od Tebe přizná, když je nějaká strana výkonnější či výhodnější ­(ať už Intel v minulosti či nVidia v high endu­). Představsi, že i zde na tomto webu, putuje ze strany autorů ­(J. Vítek­) na adresu AMD a jeho nových Ryzenů zasloužená chvála, ač dříve se zde prosazoval spíše Intel........ A dokonce, světe div se, bohové odpusť, peklo zamrzlo, dokonce i samotný OBR na svém OBRovském webu Ryzeny pochválil.
Ale my všichni tomu vlastně vůbec a ani trochu nerozumíme a jen Ty nás můžeš svou vizí nejllepšího Intelu spasit..... Pokud nedokážeš pochopit, že pokud mám firmu a ­"X­" let na určitém trhu, kde se točí neskutečný peníze o kterých se Ti ani nezdá­(do tolika ani neumíš napočítat­), prodávám ­"0­" tudíž je zisk taky ­"0­" a po čase se můj podíl na tomto trhu zvedne díky mým novým produktům na cca 3% a postupně to dál roste, tak ze zisku ­"0­" je rázem celkem příjemnej balíček chechtáků a tudíž je to rozodně úspěch.....
Jdi se zahrabat a nebreč, máma koupí slona......
Komentář z 26.7.2019 s hodnocením -2:
Ono se to nepohlo??? V tom případě jsi asi slepý..... Chápu, že máš asi problémy s jednoduchými počty, ale z 3% na 0% a pak zase zpět je taky pohyb. Ano je to úspěch, protože do roku 2017 neměli nic. Je vidět, že moc nerozumíš prostředí na serverovým trhu. A po přečtení několika Tvých ­"příspěvků­" fakt neám náladu Ti to vysvětlovat. Ty to stejně nedokážeš pochopit. Nejsi náhodou spřítněný s istým OBRem??? Ten taky kydá podobný nesmysly jako Ty :­-D