reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Herní myš a klávesnice Logitech edice Modern Warfare 3

18.10.2011, Jan Vítek, aktualita
Herní myš a klávesnice Logitech edice Modern Warfare 3
Společnost Logitech se rozhodla přinést nadšencům do počítačových her dvě nové periferie, a sice myš G9x a klávesnici G105, které ponesou logo nejnovější FPS pecky od firmy Activision - Call of Duty: Modern Warfare 3. Taková myš G9x ale...
Společnost Logitech se rozhodla přinést nadšencům do počítačových her dvě nové periferie, a sice myš G9x a klávesnici G105, které ponesou logo nejnovější FPS pecky od firmy Activision - Call of Duty: Modern Warfare 3. Taková myš G9x ale sama o sobě není žádnou novinkou, však jsme recenzi její základní verze přinesli již před dvěma lety.

Jedná se o laserovou myš (celé označení je Laser Mouse G9x) s kolečkem pracujícím ve dvou režimech (krokový a volně protáčecí), která má nastavitelné rozlišení v rozsahu 200 až 5700 dpi, dále možnost úpravy hmotnosti přidáním až 28 gramů závaží, vyměnitelné gripy, hladké teflony z polytetrafluoretylenu, svou vlastní paměť pro až pět profilů a pochopitelně rozhraní USB.

Klávesnice Gaming Keyboard G105 je vybavena zeleným podsvícením pomocí LED, šesti programovatelnými G klávesami (tři profily pro každou), možností průběžného zaznamenávání maker, ovladačem hlasitosti a multimédií a nechybí ani herní a klasický mód. Připojuje se pochopitelně také pomocí USB.

Laser Mouse G9X i Gaming Keyboard G105 přijdou na stejnou cenu - 80 USD, ovšem myš má tříletou záruku, zatímco klávesnice standardní.

Zdroj: TCM
reklama