reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Herní myš a klávesnice Logitech edice Modern Warfare 3

, , aktualita
Herní myš a klávesnice Logitech edice Modern Warfare 3
Společnost Logitech se rozhodla přinést nadšencům do počítačových her dvě nové periferie, a sice myš G9x a klávesnici G105, které ponesou logo nejnovější FPS pecky od firmy Activision - Call of Duty: Modern Warfare 3. Taková myš G9x ale...
Herní myš a klávesnice Logitech edice Modern Warfare 3
Společnost Logitech se rozhodla přinést nadšencům do počítačových her dvě nové periferie, a sice myš G9x a klávesnici G105, které ponesou logo nejnovější FPS pecky od firmy Activision - Call of Duty: Modern Warfare 3. Taková myš G9x ale sama o sobě není žádnou novinkou, však jsme recenzi její základní verze přinesli již před dvěma lety.

Jedná se o laserovou myš (celé označení je Laser Mouse G9x) s kolečkem pracujícím ve dvou režimech (krokový a volně protáčecí), která má nastavitelné rozlišení v rozsahu 200 až 5700 dpi, dále možnost úpravy hmotnosti přidáním až 28 gramů závaží, vyměnitelné gripy, hladké teflony z polytetrafluoretylenu, svou vlastní paměť pro až pět profilů a pochopitelně rozhraní USB.

Klávesnice Gaming Keyboard G105 je vybavena zeleným podsvícením pomocí LED, šesti programovatelnými G klávesami (tři profily pro každou), možností průběžného zaznamenávání maker, ovladačem hlasitosti a multimédií a nechybí ani herní a klasický mód. Připojuje se pochopitelně také pomocí USB.

Laser Mouse G9X i Gaming Keyboard G105 přijdou na stejnou cenu - 80 USD, ovšem myš má tříletou záruku, zatímco klávesnice standardní.

Zdroj: TCM
reklama
reklama
reklama