www.svethardware.cz
>
>
>
>

Herní myš Logitech G602 přichází se dvěma podložkami

Herní myš Logitech G602 přichází se dvěma podložkami
, , aktualita
Logitech si připravil další model do své sbírky bezdrátových herních myší, a to model G602 Wireless Gaming Mouse, který bude na trh doprovozen novými podložkami - tvrdou G440 Hard Gaming Mouse Pad a měkčí látková G240 Cloth Gaming Mouse...
K oblíbeným
reklama
Logitech si připravil další model do své sbírky bezdrátových herních myší, a to model G602 Wireless Gaming Mouse, který bude na trh doprovozen novými podložkami - tvrdou G440 Hard Gaming Mouse Pad a měkčí látková G240 Cloth Gaming Mouse Pad.

My se budeme věnovat především nové myši G602, která chce nabídnout vysoký výkon, ale i dlouhou výdrž na baterie, a to až 250 hodin. Tuto výdrž lze prodloužit až na 1440 hodin přepínutím z režimu Performance (výkon) na Endurance (vytrvalost). Dále využívá senzor DeltaZero slibujícího vysokou citlivost, celkem jedenáct programovatelných tlačítek s nastavením pomocí aplikace Logitech Gaming Software (LGS). Hlavní tlačítka pak mají vydržet kolem 20 milionů stisků.

Požadavky na operační systém
 • Windows 8, Windows 7 nebo Windows Vista
 • Mac OS 10.6.8 nebo vyšší

Technické parametry
 • Rozlišení: 250 – 2500 dpi
 • Maximální zrychlení: > 20 G
 • Maximální rychlost: až 2 metry/sekundu (80 ips)
 • USB - formát dat: 16 bitů/osa
 • USB - odezva: až 500 za sekundu
 • Dynamický koeficient tření - Mu (k): 0,09
 • Statický koeficient tření - Mu (s): 0,14
 • Hlavní tlačítka (levé / pravé): 20 milionů kliknutí
 • Teflony: 250 kilometrů
 • Bezdrátový dosah: 3 metry
Omezená záruka na hardware je 3 roky stejně jako u obou podložek.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů