www.svethardware.cz
>
>
>
>

Herní myši EVGA TORQ X10 míří do Evropy

Herní myši EVGA TORQ X10 míří do Evropy
, , aktualita
Již brzy se mají na evropské trhy dostat herní myši EVGA TORQ X10, a to jak v provedení Carbon, tak v základní podobě. Jedná se o velmi dobře vybavené modely, jejichž cena tomu také bude odpovídat.
K oblíbeným
reklama
Počítačová myš EVGA TORQ X10 je produktem výrobce, který se zabývá spíše grafickými kartami a základními deskami, přičemž za Atlantikem se začal prodávat již dříve a nyní přichází také do Evropy. I zde přijde na trh ve dvou verzích, a to v základní s cenou 69,90 euro a ve verzi Carbon za 89,90 euro. Za dvacet euro navíc dostaneme tělo vyrobené z uhlíkového vlákna, což funkčnost samotné myši nijak nezlepší, ale dá jí jistý punc luxusu.

Obě verze mají základnu s hliníku, v níž bude sedět již dlouho používaný a oblíbený laserový senzor Avago ADNS-9800 s maximálním rozlišením 8200 dpi, přičemž samozřejmostí je zde dotazovací frekvence 1000 Hz. Kabel myši je dlouhý 1,8 metru a má pletenou bužírku. Překvapením pak není to, že tlačítka myši pocházejí z produkce firmy Omron, přičemž mají udávanou životnost 20 milionů stisků.

Nová myš má k dispozici celkem devět programovatelných tlačítek, vybavena je LED pro podsvícení v barvách červené, zelené, modré, žluté, oranžové, růžové a fialové, přičemž ty poslouží k rozlišení profilů, jichž může být až pět a všechny budou uloženy v lokální 512kB paměti.

EVGA TORQ X10 má hmotnost 147 až 160 gramů díky systému malých závaží a jak je vidět z fotografií, její tělo i rozložení tlačítek je souměrné, takže bude vhodná pro praváky i leváky. Pro její nastavení poslouží EVGA Unleash Software, s jehož pomocí můžeme tvořit makra a celé profily, nastavovat podsvícení a také se nezapomnělo na funkci Angle Snapping.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů