reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Herní produkty Asus z CES 2012

16.1.2012, Jan Vítek, aktualita
Herní produkty Asus z CES 2012
Společnost Asus si připravila tiskovou zprávu pojednávající o herních produktech prezentovaných na CES 2012. Jedná se samozřejmě o řadu Republic of Gamers a konkrétně si budeme moci zakoupit dvoupásmový bezdrátový gigabitový router RT-N66U,...
Společnost Asus si připravila tiskovou zprávu pojednávající o herních produktech prezentovaných na CES 2012. Jedná se samozřejmě o řadu Republic of Gamers a konkrétně si budeme moci zakoupit dvoupásmový bezdrátový gigabitový router RT-N66U, dvoupásmový bezdrátový ethernetový adaptér EA-N66, základní desku ROG Rampage IV Formula/ThunderFX nebo sadu herní zvukové karty ROG Xonar Phoebus.

Asus RT-N66U slibuje rychlý provoz sítě s upřednostněním datových přenosů her a multimédií (známé QoS) a také dobré pokrytí bezdrátové sítě (26dBm Wi-Fi zesilovače) s přenosovými rychlostmi až 900 Mbps při využití 2,4GHz i 5GHz pásma. Pro pohodlné nastavení Asus připravil nové uživatelské rozhraní s možností nastavení až 8 SSID a vytvoření až 6 host sítí. Při stahování dat poslouží také možnost vytvoření až 300000 relací. A pak budeme moci využít nástroj ASUSWRT pro sledování a úpravu nastavení, správce stahování i správu routeru pomocí tabletů a smartphonů.

Asus EA-N66 dokáže přenášet data vzduchem v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz rychlostí do 450 Mbps, slibuje také dobré pokrytí signálem a univerzální použití, neboť může dle TZ fungovat jako "ethernetový adaptér, opakovač a přístupový bod". Je také přímo navržen pro spolupráci s RT-N66U.

Co se týče ROG Rampage IV Formula/ThunderFX, pak zde už se dostáváme do oblasti základních desek pro Sandy Bridge-E (LGA 2011). Nabídnuto nám bude zvukové a síťové řešení SupremeFX III a Intel Gigabit Ethernet s technologií GameFirst (SNR 110 dB, 8kanálový zvuk, nástroj ThunderFX pro spolupráci i s PS3 a Xbox 360), podpora 4cestného SLI a CrossFireX a také tu najdeme vestavěný sluchátkový zesilovač pro sluchátka s impedancí i 600 Ohm, podporu ENC a samostatných kanálů pro zvuk sluchátek a herní dialogy nebo herní profily pro FPS, RTS a závodní hry.

ROG Xonar Phoebus zahrnuje interní zvukovku pro PCI Express a externí ovladací panel. Odstup signálu od šumu (SNR) je v tomto případě 118 dB, pak tu také nebude chybět sluchátkový zesilovač (600 Ohm) a co se týče ovladacího panelu, ten umožní samozřejmě upravit hlasitost a pak připojit sluchátka i mikrofon.

Nakonec Asus zmiňuje technologii ROG Command využívající směrové mikrofony, jež má potlačit okolní hluk až o polovinu, prostorový zvuk Dolby Home Theatre V4 a herní audio engine GX3.0.

Zdroj: TZ Asus
reklama