reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Highpoint si připravil až 20portový řadič SATA 6 Gbps

, , aktualita
Highpoint si připravil až 20portový řadič SATA 6 Gbps
Firma HighPoint Technologies se pochlubila svým prvním 20portovým řadičem pro SATA 6 Gbps a RAID HBA, který dostal označení RocketRAID 644LS a výrobce u něž zaručuje kompatibilitu s platformami Mac a PC (včetně Linux a FreeBSD), přičemž...
Highpoint si připravil až 20portový řadič SATA 6 Gbps
Firma HighPoint Technologies se pochlubila svým prvním 20portovým řadičem pro SATA 6 Gbps a RAID HBA, který dostal označení RocketRAID 644LS a výrobce u něž zaručuje kompatibilitu s platformami Mac a PC (včetně Linux a FreeBSD), přičemž zapotřebí je rozhraní PCI Express 2.0 x4.

Na jeden kabel a standardní port SFF-8088 tak můžeme navěsit pevné disky s celkovou kapacitou až 80 TB a případně je nakonfigurovat do jedné z následujících konfigurací: RAID 0, 1, 5, 10, 50 a JBOD. Samotný SFF-8088 tedy podporuje připojení čtyř disků s rozhraním SATA a na dvacet můžeme jejich počet rozšířit pomocí multiplikátoru portů a příslušných HDD boxů. Je také jasné, že jedno rozhraní PCI Express 2.0 x4 nedokáže zcela uspokojit nároky všech disků na datovou propustnost, ale o to zde ani nejde.

Karta využívá webový management, přes nějž můžeme nastavit různé RAID režimy včetně Online Capacity Expansion (OCE) a Online RAID Level Migration (ORLE) pro upravení parametrů či celkové konvertování již nakonfigurovaných polí. Řadič bude k dispozici od tohoto měsíce za doporučenou cenu 99 USD.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama