www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

HIS uvádí Radeon HD 7870 Fan 2 GB

HIS uvádí Radeon HD 7870 Fan 2 GB
, , aktualita
Společnost HIS si přichystala novou grafickou kartu oficiálně označenou jako HIS 7870 Fan 2 GB. Jak už její název napovídá, založena je na čipsetu Radeon HD 7870. Použité jádro pracuje na frekvenci 1 000 MHz a 2GB paměť GDDR5 funguje na...
K oblíbeným
reklama
Společnost HIS si přichystala novou grafickou kartu oficiálně označenou jako HIS 7870 Fan 2 GB. Jak už její název napovídá, založena je na čipsetu Radeon HD 7870. Použité jádro pracuje na frekvenci 1 000 MHz a 2GB paměť GDDR5 funguje na 4800 MHz.
Přítomna je 256bitová paměťová sběrnice, podpora pro rozhraní PCIe 3.0, komponenty vhodné pro přetaktování a technologie CrossFireX, DirectX 11.1 a AMD HD3D. Pro napájení této karty (a celého počítače) výrobce doporučuje nejméně 500W zdroj.
Najdeme zde i jeden výstup HDMI, jeden DVI-I a dva mini DisplayPort. Chlazení zajišťuje chladič s jedním ventilátorem. Celkově by měl tento Radeon být o 13 °C chladnější než model s referenčním chlazením a úroveň jím vydávaného hluku by neměla přesáhnout 28 dB. Předinstalován je i software iTurbo pro snadné přetaktování karty a pro ovládání otáček ventilátoru.

Cena grafické karty HIS 7870 Fan 2 GB nebyla prozatím oznámena.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h
DJI uvedlo nový dron FPV. Ten nabízí možnost ovládání dronu pomocí brýlí FPV Goggles V2 s velmi nízkými latencemi. Působivá je také maximální rychlost stroje, která může dosahovat až 140 km/h.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn
V oblasti Vnitřního Mongolska už nebude možné legálním způsobem těžit kryptoměny, o čemž nedávno rozhodla vláda tohoto autonomního regionu Čínské lidové republiky. Těžaři se tak budou muset přesunout jinam. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu
Obecně by se dalo očekávat, že nástup nových pokročilejších procesů bude stále pomalejší, ale tak tomu není a dá se říci, že je to do velké míry zásluha již konečně dostupné technologie EUVL. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Programátor rozběhal těžbu Etherea na Apple M1, nemá to však smysl Programátor rozběhal těžbu Etherea na Apple M1, nemá to však smysl
Těžba kryptoměn je dnes lákavá pro mnoho lidí stejně jako obchodování s nimi. Programátor Yifan Gu zkusil, zda by něco takového bylo možné i na novém procesoru Apple M1. A možné to opravdu je.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Asus má v nabídce první desku s AMD B550 a Thunderbolt 4 Asus má v nabídce první desku s AMD B550 a Thunderbolt 4
Společnost Asus se přihlásila se základní deskou ProART B550-Creator, která jako první model s čipovou sadou AMD B550 nabízí rozhraní Thunderbolt 4. Dostupná bude ovšem až od příštího měsíce. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek