HKC Pearl - Komunikátor s Windows Mobile i s Androidem

HKC Pearl - Komunikátor s Windows Mobile i s Androidem
, , aktualita
Na čínském trhu by se za několik týdnů měl začít prodávat přístroj, který disponuje dvěma operačními systémy - Windows Mobile z dílny společnosti Microsoft a Googlem Androidem. Uživatel si bude moci vybrat, se kterým systémem chce pracovat....
K oblíbeným
reklama
Na čínském trhu by se za několik týdnů měl začít prodávat přístroj, který disponuje dvěma operačními systémy - Windows Mobile z dílny společnosti Microsoft a Googlem Androidem. Uživatel si bude moci vybrat, se kterým systémem chce pracovat. V práci tak můžete např. používat Windows Mobile (kvůli synchronizaci s Exchange a s Outlookem) a ve volném čase „přepnete“ na Android. Přístroj je vybaven procesorem Marvell tepajícím na frekvenci 624 MHz, 128 MB operační paměti a 256 MB Flash ROM dnes již nikoho příliš nepřekvapí. Rozlišení displeje je pouze QVGA, tj. 320 x 240 bodů, úhlopříčka činí obvyklých 2,8".
Za zmínku stojí ještě přítomnost 2 Mpix fotoaparátu, nechybí ani bezdrátové technologie Bluetooth (včetně A2DP) a Wi-Fi, HKC rovněž disponuje přijímačem satelitního signálu GPS.
Zdroj: engadget
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře