HKC Pearl - Komunikátor s Windows Mobile i s Androidem

HKC Pearl - Komunikátor s Windows Mobile i s Androidem
, , aktualita
Na čínském trhu by se za několik týdnů měl začít prodávat přístroj, který disponuje dvěma operačními systémy - Windows Mobile z dílny společnosti Microsoft a Googlem Androidem. Uživatel si bude moci vybrat, se kterým systémem chce pracovat....
K oblíbeným
reklama
Na čínském trhu by se za několik týdnů měl začít prodávat přístroj, který disponuje dvěma operačními systémy - Windows Mobile z dílny společnosti Microsoft a Googlem Androidem. Uživatel si bude moci vybrat, se kterým systémem chce pracovat. V práci tak můžete např. používat Windows Mobile (kvůli synchronizaci s Exchange a s Outlookem) a ve volném čase „přepnete“ na Android. Přístroj je vybaven procesorem Marvell tepajícím na frekvenci 624 MHz, 128 MB operační paměti a 256 MB Flash ROM dnes již nikoho příliš nepřekvapí. Rozlišení displeje je pouze QVGA, tj. 320 x 240 bodů, úhlopříčka činí obvyklých 2,8".
Za zmínku stojí ještě přítomnost 2 Mpix fotoaparátu, nechybí ani bezdrátové technologie Bluetooth (včetně A2DP) a Wi-Fi, HKC rovněž disponuje přijímačem satelitního signálu GPS.
Zdroj: engadget
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková