reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
8.3.2021, Milan Šurkala, aktualita
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Akuh (891) | 9.3.202114:37
Takže, máme svět, kde je obecně dostupná magie, změnu podoby zvládne každej druhej kdo si namíchá potřebnej lektvar... To znamená... že transexuální postava si vypije každé ráno lektvar a má takové pohlaví jaké chce. Pro mě za mě klidně i s funkčnímy pohlavními orgány. Co z toho vyplívá? Transgender postava by měla tělo cílového pohlaví, jméno cílového pohlavý i hlas cílového pohlaví. Tedy jakákoliv implementace transgender do hry nedává smysl, protože v tom světě už je nerozlišitelný kdo se narodil jako dejme tomu muž biologicky a kdo se jím pomocí magie dodatečně později!
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Andir (712) | 9.3.20218:48
koukám že se zde dělá další aspirant na hru roku, eště to dát exkluzivně na ps a mají to jisté :D
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
gagarin235 (25) | 9.3.20218:28
" Vyjít sice měla původně letos, ale kvůli různým problémům včetně většího zastoupení transgender problematiky byla odsunuta na rok 2020.­" pardon ? Ze kdy že je to zkopírované ? 2019 ? :D
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(3)  nízká(0)
Milan Šurkala (3442) | 9.3.202111:50
Překlep, mělo tam být 2022. Opraveno.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Simik (337) | 9.3.20218:14
"...videa na něm umístěná se zasadila o to, že se Leavitt rozhodl odejít ­(nebo možná ­"byl odejit­")...­"

Ta videa jsou ale ... samice vepře domácího.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
Riede (17) | 8.3.202116:58
Se obávám ,že tohle už je tak daleko ,že se to před ničím nezastaví nakonec si ještě budem říkat ,že komouši byly zlatý protože ty neměli internet a tak nemohli najít ,že jste si před 30 lety udělal fotku nebo natočil video kde jste řekl něco nad čím by se v té době nikdo nepozastavil ,ale dnes vás za to vyhodí z práce , zavřou a umlátí a to nejhorší je ,že už to nebude strana ale samotní spoluobčani kteří po vás půjdou protože jim vymyli mozek.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(12)  nízká(0)
honza1616 (3388) | 8.3.202116:27
A co chtějí kromě výběru postavy a hlasů měnit?
Ženské postavě ­"něco­" schovat do kalhotek, a mužské postavě přidat něco na hrudník?

Tento svět už nemůže být víc pokřivenej, než je teď, homosexuální a transgender páry, kam ten svět spěje?
Něco si začnete s holkou a když ji řekněte že chcete děti, tak vám řekne že děti nikdy mít nemůže protože ještě před pár lety byla muž
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(10)  nízká(0)
Blaazen (240) | 8.3.202116:34
Ona má pravdu. Biologicky jsme chlapi a ženský. Tisíce generací chodili chlapi lovit a ženy se staraly o děti. Tak to máme v genech. Dvě nebo tři generace LGBTwtf brainwashingu to nezmění. Naštěstí, většěina lidí je normální. Ta menšina je jenom hodně ukřičená, a kvůli sociálním sítím je hodně slyšet.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(11)  nízká(0)
wrah666 (6207) | 8.3.202116:44
Copak o to, ale oni už to berou i do armády. A přitom ­(aby to nebyla diskriminace­) v papírech nesmí být uvedeno o koho jde.. Dovedu si představit překvápko, jak na bojišti chirurg šije VOJÍNOVI prostřelenou dělohu :­) ­(nedělám si z nich legraci, je to svým způsobem nemoc. Postižení. Ale situace je fakt absurdní)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(8)  nízká(0)
honza1616 (3388) | 8.3.202120:32
Tak já to taky myslel vážně a pochopitelně je to nemoc ­(psychická...v hlavě­)
A jestli se někdo narodí jako kluk a v 15 si uvědomí že chce být holkou, tak co jiného by to bylo, je to prostě nemoc uvízla v mysli toho jedince,
o LGBT to by byla taky kapitola, příroda prostě udělala samce a samici ­- muže a ženu, tak proč to měnit a rozvracet přirozený řád
Sám znám jeden lesbický pár, jedna z nich se mnou dřív pracovala a prostě jsem to tak nějak musel akceptovat abych s ní vycházel v dobrým, ale říct mi moje dítě že je homosexuální nebo chce být transgender, tak ho vyrazím na ulici,
děti sice nemám, ale bojím se toho co za těch 15­-20­-25 let bude a sociální sítě to ještě podporují a mnohdy i propagují, to fakt nepochopím.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(5)
Darnel1l (43) | 9.3.20213:55
gay nebo lesba, to je osobní a neobtěžuje to ostatní lidi.. nedělá to problémy, narozdil od transgender lidí. Vyhodí vás z práce, protože se tomu člověku nelíbí, že nepoužíváte jejich zajmeno... které se mimochodem, může změnit ze dne na den.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(5)  nízká(0)
DarkRichelieu (1185) | 8.3.202114:42
Jednoduše bych jim dal možnost vybrat si postavu čarodějky a dovolil ji pojmenovat třeba Pavel Novák a tím je to vyřešené.
Nebo můžeme přistoupit k jisté hlavně v Japonsku populární hentai, kde to bude mít obě ­"věci­" a pěkně po vzoru Cyber Punku si to pěkně customizovat....
Samozřejmě se řeší blbosti a jelikož je J.K. Rowling finančně hodně za vodu, tak si může říkat spoustu věcí, aniž by pak finančně strádala tím, že bude mít problémy na trhu s prací. Tudíž to musí schytat někdo jiný a nejspíš i její díla budou zpětně dehonestována.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(6)  nízká(0)
wrah666 (6207) | 8.3.202115:06
paní Rowlingová se možná postavila proti transkám, ale také jinak není zrovna čistě kladná postava. Stačí si vzpomenout na vyšilování kolem klecůvých lůžek. ­(neříkám, že je někdy asi nezneužívali­) nelze nechat třeštícího cvoka napadat ani personál, ani případné další magory v pokoji. A klec je přecejen decentnější než svázat tak, že se ani nehne, zfetovat, nebo zmlátit do bezvědomí.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(9)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste (vpravo nahoře). Pokud nemáte profil, zaregistrujte se pro využívání dalších funkcí.