www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

HP Compaq Mini 700 se již dostává do Evropy

HP Compaq Mini 700 se již dostává do Evropy
, , aktualita
Společnost Hewlett-Packard se samozřejmě také veze na vlně netbooků, především se svými modely Mini. Řada HP Compaq Mini 700 je již prodáván v Itálii s tříčlánkovou Li-Ion baterií, operačním systémem Windows XP Home a volitelnými rozhranimi...
K oblíbeným
reklama
Společnost Hewlett-Packard se samozřejmě také veze na vlně netbooků, především se svými modely Mini. Řada HP Compaq Mini 700 je již prodáván v Itálii s tříčlánkovou Li-Ion baterií, operačním systémem Windows XP Home a volitelnými rozhranimi WiFi, Bluetooth a HSDPA. To vše za cenu cca 600 USD.Mezi ostatní výbavu patří obvyklý Intel Atom N270 s frekvencí 1,6 GHz, grafické jádro GMA950, displej s úhlopříčkou 10,2 palců a rozlišením 1 024 x 600, 1 GB paměti DDR2, webkamera s mikrofonem, integrovaná čtečka karet, audio vstup/výstup, dva porty USB 2.0 a pár reproduktorů Altec Lansing.

Výsledná cena se leckde pohybuje i na hranici 300 USD, ale záleží na místě prodeje a samozřejmě také na konfiguraci.

Zdroj: Engadget
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře