www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

HP Compaq Mini 700 se již dostává do Evropy

HP Compaq Mini 700 se již dostává do Evropy
, , aktualita
Společnost Hewlett-Packard se samozřejmě také veze na vlně netbooků, především se svými modely Mini. Řada HP Compaq Mini 700 je již prodáván v Itálii s tříčlánkovou Li-Ion baterií, operačním systémem Windows XP Home a volitelnými rozhranimi...
reklama
Společnost Hewlett-Packard se samozřejmě také veze na vlně netbooků, především se svými modely Mini. Řada HP Compaq Mini 700 je již prodáván v Itálii s tříčlánkovou Li-Ion baterií, operačním systémem Windows XP Home a volitelnými rozhranimi WiFi, Bluetooth a HSDPA. To vše za cenu cca 600 USD.Mezi ostatní výbavu patří obvyklý Intel Atom N270 s frekvencí 1,6 GHz, grafické jádro GMA950, displej s úhlopříčkou 10,2 palců a rozlišením 1 024 x 600, 1 GB paměti DDR2, webkamera s mikrofonem, integrovaná čtečka karet, audio vstup/výstup, dva porty USB 2.0 a pár reproduktorů Altec Lansing.

Výsledná cena se leckde pohybuje i na hranici 300 USD, ale záleží na místě prodeje a samozřejmě také na konfiguraci.

Zdroj: Engadget
reklama
Nejnovější články
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD
Na obzoru už je nová generace pamětí nejen pro naše počítače. Jde o DDR5, od nichž očekáváme logicky především vyšší pracovní frekvence, a tedy i propusnost při sníženém napětí a spotřebě. Co k tomu může říci SK Hynix?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek