reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HP nabídne nejen nové tiskárny LaserJet

12.11.2012, Jan Vítek, aktualita
HP nabídne nejen nové tiskárny LaserJet
Hewlett-Packard ohlásil nové modely multifunkčních tiskáren HP LaserJet a dodal, že ty mají představovat největší technologický posun ve své oblasti za posledních bezmála deset let. To díky inteligentním nástrojům Autonomy. Jedná se například...
Hewlett-Packard ohlásil nové modely multifunkčních tiskáren HP LaserJet a dodal, že ty mají představovat největší technologický posun ve své oblasti za posledních bezmála deset let. To díky inteligentním nástrojům Autonomy. Jedná se například o modely HP LaserJet Enterprise flow MFP M525c a HP LaserJet Enterprise colour flow MFP M575c.
HP LaserJet Pro 500 color MFP M570


Společnost Autonomy patří pod křídla HP a vyvíjí příslušný software, který má zákazníkům poskytnout možnost lépe pracovat s informacemi, dokumenty, audio a video obsahem, emaily či webovými stránkami, a to jednoduše tak, že nad nimi převezme správu a ochranu, ať už jde o jakákoliv data uložená kdekoliv.

Zmíněné tiskárny dále disponují dvouhlavým skenerem, díky HP EveryPage slibují spolehlivé nabírání každého papíru jednotlivě a výrobce je mimochodem řadí mezi modely HP Flow. V nabídce jsou také cloudové služby pro zadávání, indexování, archivaci, vyhledávání a tisk dokumentů prostřednictvím (dle HP) uživatelsky přívětivého rozhraní. To vše má uživatelům poskytnout více času pro jiné činnosti, neboť se budou méně zabývat samotným provozem a obsluhou tiskáren.

Dále nám tato zmatená tiskovka odhalila příchod dvou modelových řad tiskáren HP LaserJet Pro pro malé a střední firmy. Zpráva ihned pokračuje zmínkou o nových řešeních pro správu pracovních toků a dokumentů pro tiskárny HP LaserJet Enterprise a zvýšení pracovní efektivity.

Namísto probírání se nic neříkajícími marketingovými termíny naši aktualitu raději zakončíme tím, že HP evidentně chystá různé nové modely tiskáren a multifunkcí, stejně jako nové nástroje a služby. Pokud snad máte chuť se do tiskových novinek HP zabořit hlouběji, využijte následující odkaz.

Zdroj: TZ Hewlett-Packard
reklama