www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

HP nabízí svou první pracovní AIO stanici s 27" displejem

HP nabízí svou první pracovní AIO stanici s 27" displejem
, , aktualita
Společnost Hewlett-Packard představila světu svou první pracovní stanici typu All-in-One, která nabídne 27" displej. Dostala prosté označení HP Z1 Workstation a založena je na procesorech Intel Xeon s paměťmi s ECC a grafickém řešení NVIDIA...
K oblíbeným
reklama
Společnost Hewlett-Packard představila světu svou první pracovní stanici typu All-in-One, která nabídne 27" displej. Dostala prosté označení HP Z1 Workstation a založena je na procesorech Intel Xeon s paměťmi s ECC a grafickém řešení NVIDIA Quadro. Díky tomu ji využijí především designéři, architekti, inženýři a tvůrci digitálního obsahu.

Je tedy jasné, že sem by se nehodil žádný TN displej. Namísto něj dostaneme panel typu IPS s pozorovacími úhly 178 °, LED podsvícením a slibem zobrazení více než miliardy barev. Pro uložení dat poslouží dle výběru 7200RPM či 10000RPM pevné disky, SSD a případně také RAID pole nebo odnímatelné disky (AMO). Vybrat si můžete do sestavy také multiformátovou čtečku karet a štěrbinovou Blu-ray mechaniku.

Dále HP slibuje kvalitní audio s SRS Premium Sound a HD webkameru. Cena byla v USA stanovena na 1899 USD, za něž bude k dostání základní konfigurace a dostupnost na měsíc duben.

Zdroj: TZ Hewlett-Packard
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková