www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

HP připravuje netbook Mini 1104

HP připravuje netbook Mini 1104
, , aktualita
Navzdory soustavnému poklesu prodeje netbooků a předpokladu, že bude tato tendence dále pokračovat, si společnost HP přichystala netbook Mini 1104. Určen je především pro nenáročné zákazníky. Vybaven je 10,1palcovým displejem a dnes spíše...
K oblíbeným
reklama
Navzdory soustavnému poklesu prodeje netbooků a předpokladu, že bude tato tendence dále pokračovat, si společnost HP přichystala netbook Mini 1104. Určen je především pro nenáročné zákazníky.

Vybaven je 10,1palcovým displejem a dnes spíše podprůměrným rozlišením 1024 x 600 pixelů. Použit je procesor Atom N2600 se dvěma jádry fungujícími na 1,6 GHz a grafickým čipem GMA 3600 HD. Dále jsou zde 2 GB RAM a obvyklá vstupní a výstupní zařízení.
Těmito se myslí Bluetooth 4.0+HS, čip Wi-Fi, tři porty USB a za příplatek i čip pro mobilní připojení, GPS a USB DVD mechanika. Přítomny pevný disk má kapacitu 320 GB. Nakonec je zde baterie schopná pohánět tento netbook po dobu až 9 hodin, klávesnice odolná proti polití a pohybový senzor v pevném disku.

Doporučená cena tohoto přenosného počítače je €306, což by tento netbook zařadilo spíše mezi dražší podobná zařízení.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková