www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

HP TouchPad 4G přijde na trh ještě v létě

HP TouchPad 4G přijde na trh ještě v létě
, , aktualita
Společnost Hewlett-Packard dnes oficiálně oznámila to, o čem se šuškalo již před týdnem. Jená se o tablet TouchPad 4G vybavený 21Mbps připojením HSPA+. To však není vše. TouchPad 4G je také vybavený rychlejším procesorem pracujícím na 1,5...
K oblíbeným
reklama
Společnost Hewlett-Packard dnes oficiálně oznámila to, o čem se šuškalo již před týdnem. Jená se o tablet TouchPad 4G vybavený 21Mbps připojením HSPA+. To však není vše.TouchPad 4G je také vybavený rychlejším procesorem pracujícím na 1,5 GHz, což je o 300 MHz více v porovnání s procesory v aktuálních modelech. Dále tu máme také 32GB interní paměti a používat budeme 9,7" kapacitní obrazovku s rozlišením 1024 x 768.

Paměti RAM je tu 1 GB a pro komunikaci poslouží kromě HSPA+ také 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth 2.1, přední 1,3Mpix webkamera a stereo reproduktory s technologií Beats Audio. Nakonec se můžeme zmínit o portu Micro USB, akcelerometru, gyroskopu, kompasu, světelném senzoru a 6300mAh baterii.

Cena oznámena nebyla a jinak se HP zmínilo pouze o tom, že tablet bude připraven na konci prázdnin.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů