www.svethardware.cz
>
>
>
>

HP uvádí malou multifunkční barevnou laserovou tiskárnu LaserJet

HP uvádí malou multifunkční barevnou laserovou tiskárnu LaserJet
, , aktualita
Společnost Hewlett-Packard si připravila novou multifunkční barevnou laserovou tiskárnu HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw, již označuje za svůj nejkompaktnější model svého druhu. Novinka je určena pro malé a středně velké firmy a nabízí...
K oblíbeným
reklama
Společnost Hewlett-Packard si připravila novou multifunkční barevnou laserovou tiskárnu HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw, již označuje za svůj nejkompaktnější model svého druhu. Novinka je určena pro malé a středně velké firmy a nabízí tisk, kopírování a skenování.HP také hovoří ve spojení s LaserJet Pro 100 color MFP M175nw o praktických funkcích a úsporách nákladů. Konkrétně jde o HP Auto-Off, Instant-on Technology a bezdrátové a ethernetové připojení. Nechybí ani funkce HP ePrint pro tisk e-mailů, fotografií, obchodních materiálů a dalších dokumentů z mobilních zařízení, jako jsou mobilní telefony, notebooky či tablety.

Na českém trhu je tiskárna již v prodeji za doporučenou koncovou cenu 7690 Kč vč. DPH.

Zdroj: TZ Hewlett-Packard
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek