reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

HP vydává monitor se systémem Android

, , aktualita
HP vydává monitor se systémem Android
Společnost HP oznámila prostřednictvím webových stránek svůj první monitor, který by bylo možné označit za all-in-one počítač s operačním systémem Android. Tento výrobek označený jako HP Passport 1912nm je 18,5palcový a používá procesor...
HP vydává monitor se systémem Android
Společnost HP oznámila prostřednictvím webových stránek svůj první monitor, který by bylo možné označit za all-in-one počítač s operačním systémem Android. Tento výrobek označený jako HP Passport 1912nm je 18,5palcový a používá procesor Texas Instruments OMAP4430.
Díky tomu, že je založen na architektuře ARM, spotřebuje mnohem méně elektrické energie. Přichází primárně s internetovým prohlížečem podporujícím Flash a také možností pro sledování videí, obrázků či třeba poslouchání hudby.
Přítomen je panel IPS, rozlišení 1366 x 768 pixelů, kontrast 600:1 a 5ms odezva. K dispozici je i 1 GB LPDDR2 paměti a 2GB úložný prostor pro data. Již zmíněný procesor je vyroben 45nm technologií a funguje na frekvenci 1 GHz. Jedná se o dvoujádrový model ARM Cortex-A9 MPCore s architekturou Symmetric Multiprocessing.
Přibalen je set USB klávesnice myši. Na samotném monitoru nechybí pětiportový hub USB a čtečka paměťových karet 4v1. Celkově má toto zařízení hmotnost 3,65 kg a jeho maximální spotřeba by se měla pohybovat okolo 50 W. HP Passport 1912nm je již v prodeji s 3letou zárukou za €205.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
reklama
reklama