Hráči vytvořili z Fortnite příběhovou sci-fi hru

Hráči vytvořili z Fortnite příběhovou sci-fi hru
, , aktualita
Fortnite Creative Mode posloužil několika uživatelům k tomu, aby s jeho pomocí nevytvořili jen novou mapu, ale spíše novou hru. Jde o dílo skupiny TeamCre8 a mluvit budeme konkrétně o The Fourth Dimension.
K oblíbeným
reklama
Creative Mode přišel do titulu Fortnite už téměř před rokem a používán byl především pro tvorbu map, ovšem mezi tvorbou samotných uživatelů bude jistě vysoko vyčnívat The Fourth Dimension skupiny TeamCre8. Jde v podstatě o hru pro jednoho hráče z žánru sci-fi, která slibuje asi osm hodin zábavy. Nemá přitom nic společného s Fortnite, tedy samozřejmě až na použitý engine a jeho prostředky. 
 
 
The Fourth Dimension je z hlediska Creative Mode soubor šesti map, které jsou protnuty příběhovou linkou. Ta je zasazena do světa, který prodělal kolaps klimatu a odehrává se na ostrově, kde najdeme hádanky, logické hříčky i tajné oblasti pro prozkoumání. 
 
 
Očekávat máme tedy přibližně šest až deset hodin zábavy, což je vcelku slušné, však tolik nabízí i řada AAA titulů v rámci kampaní pro jednoho hráče. Ve svém videu nám Čtvrtou dimenzi představuje youtuber Mustard Plays, což je ostatně bratr kreativního ředitele firmy Epic, Donalda Mustarda a jeden ze členů TeamCre8. 
 
Dle ohlasů by si tento počin zasloužil ještě vyladit, neboť se v něm lze zaseknout, a to doslova a někdy nepomůže ani možnost si hru uložit. Ve videu máte příslušné kódy pro jednotlivé prezentované mapy a také je k dispozici video s návodem
 
Zdroj: Kotaku


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů
I když streamovací služba Amazon Music není tak známá jako např. Spotify nebo Apple Music, je docela dobře možné, že se v tomto roce stane dvojkou a předběhne službu od Applu. Dosáhla už totiž na 55 milionů platících předplatitelů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50 ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50
Zaměstnanci nizozemské společnosti ASML se nemusí obávat, že by v nejbližších letech neměli co na práci. O EUV skenery je zájem a ten se bude jen zvyšovat, jak se rozroste i výroba pomocí EUV litografie. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon
Společnost AMD vypustila do světa ovladače Radeon Adrenalin 20.1.1, které opravují čtyři závažné bezpečnostní chyby, ale o tom se v changelogu nedozvíme. Jedná se však o chyby v knihovně samotných ovladačů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, starší tituly můžeme hrát zdarma Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, starší tituly můžeme hrát zdarma
Vývojáři VR titulu Half-Life: Alyx se rozhodli, že se nechají zpovídat na Redditu v rámci AMA (Ask Me Anything), takže můžeme očekávat, že se z odpovědí dozvíme řadu novinek. A vedle toho si můžeme předchozí díly zahrát zdarma. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
EVGA RTX 2060 KO přichází i s GPU TU104 a ne s TU106, má to vliv na výkon? EVGA RTX 2060 KO přichází i s GPU TU104 a ne s TU106, má to vliv na výkon?
Velice zajímavé věci se dějí nejen mezi novými Radeony RX 5600 XT, ale také mezi kartami NVIDIA GeForce RTX 2060. Některé EVGA GeForce RTX 2060 KO totiž jsou vybaveny čipy, které by jim vůbec neměly příslušet. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář