Hráči vytvořili z Fortnite příběhovou sci-fi hru

Hráči vytvořili z Fortnite příběhovou sci-fi hru
, , aktualita
Fortnite Creative Mode posloužil několika uživatelům k tomu, aby s jeho pomocí nevytvořili jen novou mapu, ale spíše novou hru. Jde o dílo skupiny TeamCre8 a mluvit budeme konkrétně o The Fourth Dimension.
K oblíbeným
reklama
Creative Mode přišel do titulu Fortnite už téměř před rokem a používán byl především pro tvorbu map, ovšem mezi tvorbou samotných uživatelů bude jistě vysoko vyčnívat The Fourth Dimension skupiny TeamCre8. Jde v podstatě o hru pro jednoho hráče z žánru sci-fi, která slibuje asi osm hodin zábavy. Nemá přitom nic společného s Fortnite, tedy samozřejmě až na použitý engine a jeho prostředky. 
 
 
The Fourth Dimension je z hlediska Creative Mode soubor šesti map, které jsou protnuty příběhovou linkou. Ta je zasazena do světa, který prodělal kolaps klimatu a odehrává se na ostrově, kde najdeme hádanky, logické hříčky i tajné oblasti pro prozkoumání. 
 
 
Očekávat máme tedy přibližně šest až deset hodin zábavy, což je vcelku slušné, však tolik nabízí i řada AAA titulů v rámci kampaní pro jednoho hráče. Ve svém videu nám Čtvrtou dimenzi představuje youtuber Mustard Plays, což je ostatně bratr kreativního ředitele firmy Epic, Donalda Mustarda a jeden ze členů TeamCre8. 
 
Dle ohlasů by si tento počin zasloužil ještě vyladit, neboť se v něm lze zaseknout, a to doslova a někdy nepomůže ani možnost si hru uložit. Ve videu máte příslušné kódy pro jednotlivé prezentované mapy a také je k dispozici video s návodem
 
Zdroj: Kotaku


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Včera, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků
Služba Uber zveřejnila svou bezpečnostní zprávu za uplynulé dva roky. Bohužel nebylo vše bez problémů a jen v USA se objevily tisíce případů sexuálních útoků, desítky úmrtí při nehodách a několik vražd.
Včera, aktualita, Milan Šurkala