reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

HTC uvádí nové výkonné smartphony One

, , aktualita
HTC uvádí nové výkonné smartphony One
Společnost HTC zařadí do své nabídky nové výkonné chytré telefony, které dostaly prosté označení One a byly představeny včera na tiskové konferenci na Mobile World Congress v Barceloně. Pochlubit se mají také novými technologiemi, vylepšeným...
HTC uvádí nové výkonné smartphony One
Společnost HTC zařadí do své nabídky nové výkonné chytré telefony, které dostaly prosté označení One a byly představeny včera na tiskové konferenci na Mobile World Congress v Barceloně. Pochlubit se mají také novými technologiemi, vylepšeným fotoaparátem i zvukem (Beats Audio) a také operačním systémem Android 4.0 s rozhraním HTC Sense 4 s cloudovým úložištěm Dropbox (zdarma 25 GB na dva roky).

Pod HTC ImageSense patří zmíněný vylepšený fotoaparát s lepším objektivem (světelnost F/2,0), snímacím senzorem a softwarem. Snímek budeme moci pořídit se zpožděním 0,2 sekundy a rovněž bude možné natáčet video a v průběhu zaznamenávat i fotografie, jak je běžné u klasických videokamer.

Nejlepší novinkou se stal HTC One X vyrobený z jednoho kusu polykarbonátu se sklem Corning Gorilla Glass, čipem NVIDIA Tegra 3 se čtyřmi jádry taktovanými až na 1,5 GHz (plus jedním dalším pro nenáročné operace) a s výkonným GPU, přičemž displej má úhlůopříčku 4,7" a rozlišení 1280 x 720. Pak tu bude HTC One S v menším těle s 1,5GHz Qualcomm Snapdragon S4 a tloušťkou pouze 7,9 mm. HTC One V se inspiroval v HTC Legend, takže je vyroben z jednoho kusu hliníku, ale více o něm výrobce neprozradil.

Všechny tři novinky přijdou na český trh v dubnu. Ceny v HTC zatím nestanovili.

Zdroj: TZ HTC
reklama
reklama
reklama