www.svethardware.cz
>
>
>

Huawei uvedl mobilní Wi-Fi modul s HSUPA/HDSPA na cesty

Huawei uvedl mobilní Wi-Fi modul s HSUPA/HDSPA na cesty
, , aktualita
Společnost Huawei si připravila novinku v podobě modulu E5830s, který zajistí distribuci signálu pomocí Wi-Fi 802.11b/g a sám se k Internetu připojuje pomocí 5,76Mbps HSUPA, 7,2Mbps HSDPA a jiných rochraní. K dispozici má také Wi-Fi repeater...
K oblíbeným
reklama
Společnost Huawei si připravila novinku v podobě modulu E5830s, který zajistí distribuci signálu pomocí Wi-Fi 802.11b/g a sám se k Internetu připojuje pomocí 5,76Mbps HSUPA, 7,2Mbps HSDPA a jiných rochraní. K dispozici má také Wi-Fi repeater pro zesílení signálu, slot pro kartu microSD pro ukládání dat a stav budeme moci sledovat na OLED displeji. Přes Mobile Wi-Fi se může připojit až 5 uživatelů současně.Samotné zařízení bude od poloviny tohoto měsíce k dispozici v nabídce operátora Telefónica O2 a u vybraných partnerů firmy Huawei je E5830s k dispozici již od konce července za cenu kolem 2400 Kč s DPH.

Technické parametry HUAWEI E5830s
Typ procesoruMSM7225
Typ zařázeníModem
Sítě a data (3G)HSUPA/HSDPA/UMTS 2100 MHz
Sítě a data (2G)GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz
RychlostHSUPA 5,76 Mb/s, HSDPA 7,2 Mb/s
RozhraníUSB 2.0 (vysokorychlostní)
Rozměry95 mm x 48 mm x 13 mm
Hmotnost90 g
Slot na paměťovou Micro SD kartuAno (max. 32 GB)
Vnější anténaNe
OLED displejAno
EkvalizérAno
Wi-Fi802.11 b/g
Kódování datWEP, WPA, WPA2
Podporované operační systémyWindows XP SP2 / Vista / Windows 7, Mac OS X 10.4, 10.5 a 10.6

Zdroj: TZ Huawei
reklama
Nejnovější články
Micron potvrzuje paměti GDDR6X pro GeForce RTX 3090 Micron potvrzuje paměti GDDR6X pro GeForce RTX 3090
Velice dlouho nám unikala jakákoliv známka toho, že by výrobci pamětí skutečně měli pro nové GeForce připraveny paměti GDDR6X. To ale nyní potvrzuje dokument firmy Micron, dle nějž jsou tyto paměti navíc určeny i pro RTX 3090.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NASA instaluje adaptér pro připojení Orionu k raketě SLS NASA instaluje adaptér pro připojení Orionu k raketě SLS
NASA se aktuálně připravuje na první mise v rámci programu Artemis, které budou zahrnovat rakety SLS a lodi Orion. A k jejich propojení potřebuje adaptér, který je právě instalován v Kennedyho vesmírném centru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Mozilla prodlužuje smlouvu s Googlem, výchozí vyhledávač Firefoxu zůstane Mozilla prodlužuje smlouvu s Googlem, výchozí vyhledávač Firefoxu zůstane
Mozilla je dosud životně závislá na smlouvách s vyhledávačem Google. Za to, že je tím výchozím, dostává Mozilla obrovské peníze. Nyní prodlužuje smlouvu na další roky, což jí dává větší šanci na přežití.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Intel Ponte Vecchio: 16x Xe-HPC vedle sebe pro úsvit éry exascale Intel Ponte Vecchio: 16x Xe-HPC vedle sebe pro úsvit éry exascale
Intel se v příštím roce chystá stejně jako AMD vstoupit do éry exascale, čili chce postavit superpočítač s výkonem alespoň 1 ExaFLOPS. A právě toho chce docílit především s použitím akcelerátorů Ponte Vecchio založených na Xe.
Včera, aktualita, Jan Vítek
První údajné snímky karty RTX 3090 zamotají hlavu První údajné snímky karty RTX 3090 zamotají hlavu
Máme snad očekávat čip od Intelu na zadní straně karet NVIDIA GeForce RTX 3000? Budou mít už dokonce tři osmipinové konektory pro přídavné napájení? Takové otázky přináší nové obrázky, které se objevily na Redditu.  
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů