reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Huawei začíná dodávat na náš trh úsporné Gb switche

, , aktualita
Huawei začíná dodávat na náš trh úsporné Gb switche
Společnost Huawei si pro český trh připravila nové energeticky úsporné gigabitové switche s označením S5700. My přitom o této firmě informujeme především ve spojitosti s chytrými mobilními telefony. Nové swithe Huawei S5700 slibují velkou...
Huawei začíná dodávat na náš trh úsporné Gb switche
Společnost Huawei si pro český trh připravila nové energeticky úsporné gigabitové switche s označením S5700. My přitom o této firmě informujeme především ve spojitosti s chytrými mobilními telefony.

Nové swithe Huawei S5700 slibují velkou přepínací kapacitu, snadnou správu a rozšiřitelnost, dále plně podporují IPv6 a IPv4/IPv6 dual stack a nabízí ochranu proti různým síťovým útokům včetně Denial of Service (DoS) - SYN Flood, Land attack, Smurf attack a ICMP Flood. Oproti "standardním" switchům také firma slibuje až o 70% nižší spotřebu energie s ohledem na kapacitu, a to pomocí hibernace, variabilní frekvence procesoru switche, atd.

Switche jsou postavené na hardwaru a softwaru Huawei VRP (Versatile Routing Platform), mají 10Gbps uplink, centralizovanou autorizaci MAC adres, 802.1x, NAC, podporu SNMP v1/v2/v3 a GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) a technologie MUX VLAN izoluje L2 provoz mezi rozhraními VLAN.

Ještě co se týče ochrany, pak ta poslouží i proti síťovým útokům STP BPDU/root a útokům na uživatele přes DHCP server, man-in-the-middle, IP/MAC spoofing a DHCP request flood.

Doporučené koncové ceny s začínají na 41 999 bez DPH a distribuci zajišťuje společnost SWS.

Zdroj: TZ Huawei
reklama
reklama
reklama