www.svethardware.cz
>
>
>

Huawei začíná dodávat na náš trh úsporné Gb switche

Huawei začíná dodávat na náš trh úsporné Gb switche
, , aktualita
Společnost Huawei si pro český trh připravila nové energeticky úsporné gigabitové switche s označením S5700. My přitom o této firmě informujeme především ve spojitosti s chytrými mobilními telefony. Nové swithe Huawei S5700 slibují velkou...
K oblíbeným
reklama
Společnost Huawei si pro český trh připravila nové energeticky úsporné gigabitové switche s označením S5700. My přitom o této firmě informujeme především ve spojitosti s chytrými mobilními telefony.

Nové swithe Huawei S5700 slibují velkou přepínací kapacitu, snadnou správu a rozšiřitelnost, dále plně podporují IPv6 a IPv4/IPv6 dual stack a nabízí ochranu proti různým síťovým útokům včetně Denial of Service (DoS) - SYN Flood, Land attack, Smurf attack a ICMP Flood. Oproti "standardním" switchům také firma slibuje až o 70% nižší spotřebu energie s ohledem na kapacitu, a to pomocí hibernace, variabilní frekvence procesoru switche, atd.

Switche jsou postavené na hardwaru a softwaru Huawei VRP (Versatile Routing Platform), mají 10Gbps uplink, centralizovanou autorizaci MAC adres, 802.1x, NAC, podporu SNMP v1/v2/v3 a GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) a technologie MUX VLAN izoluje L2 provoz mezi rozhraními VLAN.

Ještě co se týče ochrany, pak ta poslouží i proti síťovým útokům STP BPDU/root a útokům na uživatele přes DHCP server, man-in-the-middle, IP/MAC spoofing a DHCP request flood.

Doporučené koncové ceny s začínají na 41 999 bez DPH a distribuci zajišťuje společnost SWS.

Zdroj: TZ Huawei
reklama
Nejnovější články
Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu
Apple před týdnem rozhněval velkou spoustu lidí, když začal vyžadovat případné výměny akumulátorů jen v autorizovaných servisech, naštěstí telefony jsou i bez toho nadále funkční. Nyní svůj krok a postoj vysvětluje.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020 NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020
Stejně tak, jak před pěti desítkami let přinesli Američané kousky Měsíce zpět na Zem, hodlají totéž provést s horninami z Marsu. Podíl na projektu by měla mít už nyní připravovaná mise Mars 2020.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů
Kaspersky teď čelí nemilému problému. Jeho antiviry totiž mohly být zneužívány třetími stranami ke sledování uživatelů. Jeho skripty totiž nabízeli ostatním možnost identifikovat počítač a uživatele.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 % Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 %
Vypadá to, že velmi oblíbená streamovací služba Spotify se chystá navýšit ceny svých předplatných. Stále rostoucí obliba rodinného plánu totiž znatelně snižuje průměrné příjmy na jednotlivého posluchače.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM
Společnost TSMC se slovy, že Mooreův zákon stále ještě žije, ukázala obrovský interposer, na nějž se vejdou dva čipy zabírající 600 mm2 a navíc i osm dokola poskládaných pamětí typu HBM. K čemu by asi tak tento interposer mohl být? 
16.8.2019, aktualita, Jan Vítek7 komentářů