www.svethardware.cz
>
>
>

Huawei začíná dodávat na náš trh úsporné Gb switche

Huawei začíná dodávat na náš trh úsporné Gb switche
, , aktualita
Společnost Huawei si pro český trh připravila nové energeticky úsporné gigabitové switche s označením S5700. My přitom o této firmě informujeme především ve spojitosti s chytrými mobilními telefony. Nové swithe Huawei S5700 slibují velkou...
K oblíbeným
reklama
Společnost Huawei si pro český trh připravila nové energeticky úsporné gigabitové switche s označením S5700. My přitom o této firmě informujeme především ve spojitosti s chytrými mobilními telefony.

Nové swithe Huawei S5700 slibují velkou přepínací kapacitu, snadnou správu a rozšiřitelnost, dále plně podporují IPv6 a IPv4/IPv6 dual stack a nabízí ochranu proti různým síťovým útokům včetně Denial of Service (DoS) - SYN Flood, Land attack, Smurf attack a ICMP Flood. Oproti "standardním" switchům také firma slibuje až o 70% nižší spotřebu energie s ohledem na kapacitu, a to pomocí hibernace, variabilní frekvence procesoru switche, atd.

Switche jsou postavené na hardwaru a softwaru Huawei VRP (Versatile Routing Platform), mají 10Gbps uplink, centralizovanou autorizaci MAC adres, 802.1x, NAC, podporu SNMP v1/v2/v3 a GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) a technologie MUX VLAN izoluje L2 provoz mezi rozhraními VLAN.

Ještě co se týče ochrany, pak ta poslouží i proti síťovým útokům STP BPDU/root a útokům na uživatele přes DHCP server, man-in-the-middle, IP/MAC spoofing a DHCP request flood.

Doporučené koncové ceny s začínají na 41 999 bez DPH a distribuci zajišťuje společnost SWS.

Zdroj: TZ Huawei
reklama
Nejnovější články
Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet
Odebrání autonomie Kašmíru v Indii má důsledky i na zdejší online život. Vláda zde totiž vypnula internet, aby se lidé nemohli radikalizovat na sociálních sítích, což v důsledku ruší  lidem účty na nich kvůli neaktivitě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420 Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420
Nedostatek 14nm procesorů od Intelu se dá řešit třeba i tím, že se odvolá ukončení výroby stařičkých 22nm procesorů. Intel tak do hry vrací více než 6 let staré Pentium G3420, které se bude opět vyrábět.
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
7.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů