reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

hurvinek

| Svět mobilně
Registrace: 26.5.2019
Komentářů: 63, score -0.4 | Svět mobilně: 1/1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 18.10.2022 s hodnocením +7:
Jako obvykle nemáte pravda. Ukrajinci si na Muska neitvírali hubu, protože jim pomohl, ale protože jim předhazoval proruské návrhy na mír, které by pro ně znaměnaly kapitulaci a prakticky i genocidu. Myslím, že to není obtížné pochopit ani pro pětileté retardované dítě a tak je s podivem, že s tím má někdo problém. Pro vás se to pokusím vysvětlit na příkladu. Když člověk A pomůže člověku B a ten mu poděkuje, je to v pořádku. Když poté člověk A člověku B řekně něco extrémně odporného, je v pořádku, když těn ho pošle do patřičných mezí. A to se stalo i v konfliktu Muska vs Ukrajina. Chápu, že vy na to nemusíte mít stejný pohled a pokud vám někdo pomůže, necháváte si od něj po zbytek života kálet na hlavu a submisibně mu děkujete. Prosím, máte na to plné právo, ale ukrajinci se takto nechovají.

A Ukrajinci pochopitelně byli bezdůvodně napadeni a to co Ruská armáda provádí na jějich území je zvěrstvo a genocida. Ani tisíckrát opakovaná ruská propaganda na tom nic nezmění.
Komentář z 31.3.2022 s hodnocením +5:
Batalion Azov je pravda velice nacionalistický a problematický, ale v situci kdy Ruské zrůdy v duchu Hiltera v roce 2014 zaútočili na Krym jeho vznik není až tak překvapivý. Ve válečném stavu se vždy u obránců vzedmou nacionalistické vlny. Jako spořádaný Ruský vlezdoprdelka jistě víš, že nejvíce nacistický stát dneška je jednoznačně Rusko. Netřeba zde zmiňovat Wagnerovce s vytetovanými nacistickými znaky, Noční vlky, Putinjugend a další Putinovi kamarády. Ostatně Putinova rétoriky a akce připomínají zlaté časy Hitlera více než náhodně. Ale není divu, Rusko bylo vždy velkým kamarádem s Nacistickým Německem. Němci však přiznali své chyby a změnili se. Rusáci ne a raději jako zbabělci přepusují historii. Nacistické sklony se vyskytují v každém státě. My zde máme SPD, konají se zde demonstrace nácku, Slováci mají Kotlebu a podobně. Nepochybuji, že bys hýkal nadšením a mával vlajkou se srpem a kladivem, kdyby k nám Rusáci přijeli s tanky v cílem nás denacifikovat.

Bilogické zbraně na Ukrajině jsou propaganda. Američané vědecky spolupracují s většinou světa na výzkumi a vývoji, takže tvé prohlášení, že je nepravděpodobné, že někmu v tomtu spěru pomáhají, je blábol chudáčka s vymytám mozkem.

Experimenty Američanů ve Wuhanu nemají s Kovidem nic společného. Je dokázáno, že obé má zcela jiný genom.

Budeš na sobě muset ještě hodně zapracovat, abys své vlastizrádné tendence a proruskou propagandu propracoval, protže svým chlebodárcům děláš medvědí službu.
Komentář z 20.10.2022 s hodnocením +3:
To je dobrá zpráva. Ukrajině je třeba v boji s nacistickým Ruskem pomáhat nejen dodávkami zbraní, ale i výstavbou zničené infrastruktury. Ukrajincům jde v tomto boji o vše. Ruští náckové, kteří popírají právo Ukrajinců na svobodu i existenci, kteří o nich běžně mluví jako o podlidech, kteří mají běžně na uniformách nacistické znaky ­(https:­/­/www.idnes.cz­/zpravy­/zahranicni­/ukrajina­-neonaciste­-rusko­-vojaci­-donecko­-separatiste­-krajni­-pravice­-valka­-mariupol.A220406_101543_zahranicni_jhr­), kteří mají na svědomí hromadné vraždění a mučení civilistů, které házejí do masových hrobů, musí být zastaveni. Tuhle válku Rusko evidentně prohrává a bude čím dál tím více greesivní a bude se více a více uchylovat k zvěrstvům. Stačí ještě vydržet a Ruský nacistický stát padne. Jsem rád, že máme vládu, která to plně chápe a která pokračuje v Havlově odkazu. Pár křiklounů, kteří se na diskusích a Václaváku snaží zaprodat genocidou mučený Ukrajinský národ a nedůstojně škemrat u válečného zločince Putina o levný plyn, na tom už nic nezmění. Stejně jako byla marná snaha kolaborantů za druhé světové.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 30.5.2019 s hodnocením -6:
Nikdo soudný nepochybuje o tom, že Čína i Ruskou jsou říše zla a zločinecké diktatury, kde vládne brutální cenzura a hromadné vymývání mozků. Je smutné, že někteří jedinci si nechají vymýt mozek i ve svobodné západní zemi, jako je ČR. To už musí být člověk hodně mdlého intelektu, aby se zastával Číny, Ruska či soudruha Zemana. Je smutné, když někdo považuje například zákaz Huawei za svinstvo a když Čína dělá už dlouhé roky to samé, je to v pořádku. Ale nechme však obecné fráze a zdejší vlastizrádce na pokoji. Jsou to nemocní lidé. Od Číny je rozumné pracovat na vlastním OS, protože ve světě špehuje každý každého a zločinecké řežimy mají ještě větší důvody si nenechat dívat do karet, než ty demokratické. Dívím se, že Čínané dosud Windows vůbec používali. Tomu se ani nechce věřit. Ať si provozují vlastní SW i HW, ať si zakazují západní technologie jak chtějí, ale ať se neztrapnují fňukáním, když západ udělá to samé. Není to důstojné a skočit na to mohou jen nějací ubožáci v diskusích.
Komentář z 26.5.2019 s hodnocením -6:
Díky. To mi řekla i tvoje stará. Zajímalo by mne, jestli takhle ubohý argumeny a výmluvy používáš, když zklameš v posteli. To musí být hodně nedůstojné. Prostě přiznej, že tvé znalosti IT jsou tristní a třeba se ti uleví.
Komentář z 26.5.2019 s hodnocením -6:
To bylo slabé i na tebe. vytrhat z článku různá slova a fráze a vynechat argumenty je dle tebe důkaz, že nepoužívám argumenty? Ehm, to by se ti vysmáli i retardované děti v pomocné škole. Zkus to znovu a lépe :­-)