www.svethardware.cz
>
>
>
>

HyperX Pulsefire Haste: lehká herní myš se symetrickým tělem

HyperX Pulsefire Haste: lehká herní myš se symetrickým tělem
, , aktualita
Od HyperX se na trh dostává nová herní myš, která představuje další odlehčený model využívající děravý plášť. HyperX Pulsefire Haste má také symetrické tělo, ovšem přesto se nebude hodit levákům stejně dobře jako pravákům.
K oblíbeným
reklama
HyperX Pulsefire Haste je tak další přírůstek do rodiny Pulsefire a jde o další model myši s děravým tělem, což je nový hit mezi výrobci, kteří se snaží přinést co možná nejlehčí myši, snad abychom se jejich neustálým posouváním po stole moc neunavili. Tato sama o sobě váží 59 gramů. 
 
 
Jinak ale Haste vypadá na klasickou herní myš s protáhlým tělem, které má padnout do celé dlaně. To má sice symetrický tvar, jenže ten stejně ocení více praváci, kteří mají pro svůj palec připravena dvě postranní tlačítka. Při držení myši v levé ruce bychom je mohli používat jen s obtížemi, i když zvyknou se dá na leccos. 
 
 
Máme tu také další obvyklý doplněk odlehčených myší, a to lehký a velice flexibilní "HyperFlex USB" kabel s pletenou izolací. Myš dále využívá moderní optický senzor Pixart 3335 s rozlišením až 16.000 dpi, přičemž ve výchozím režimu jsou na vrchní tlačítko umístěné vedle kolečka namapovány čtyři režimy se 400, 800, 1,600 a 3200 dpi. 
 
 
Hlavní tlačítka využívají pozlacené spínače TTC Golden Micro Dustproof s ratingem 60 milionů stisků a celkově využívá šest programovatelných tlačítek včetně kolečka, které má RGB podsvícení. Konfiguraci myši budeme moci upravovat pomocí softwaru HyperX Ngenuity, který bude data ukládat do její vlastní paměti. Ta ale dokáže uložit pouze jeden profil. 
 
Celkové rozměry HyperX Pulsefire Haste (HMSH1-A-BK/G) jsou 124 x 38 x 67 mm, hmotnost bez kabelu činí 59 gramů a s 1,8m kabelem pak 80 gramů. Cena myši pro evropský trh činí 60 eur. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
PS5 používá „přiškrcené“ HDMI 2.1, podpora VRR přijde později PS5 používá „přiškrcené“ HDMI 2.1, podpora VRR přijde později
PlayStation 5 používá HDMI 2.1 s omezenou propustností na 32 Gb/s, což se v určitých situacích může projevit sníženou kvalitou obrazu. Sony potvrdilo, že budoucí aktualizace přidá podporu VRR.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
QNAP přichází s NASy TVS-h1288X a TVS-h1688X s 6jádrovým Xeonem QNAP přichází s NASy TVS-h1288X a TVS-h1688X s 6jádrovým Xeonem
Od společnosti QNAP jsme se dočkali dalších novinek na trhu NASů. Tentokrát jde o vysoce výkonné modely TVS-h1288X a TVS-h1688X s 12 nebo 16 pozicemi pro disky, podporou ZFS i dvěma 10Gbit porty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Video: ray tracing v Cyberpunku 2077 bude především o odrazech Video: ray tracing v Cyberpunku 2077 bude především o odrazech
Vydání Cyberpunku 2077 se blíží a společně s tím sílí i marketingová kampaň, jíž v podstatě stačí vypouštět do světa nová videa a o zbytek se postarají média, z nichž některým už bylo umožněno si hru na několik hodin vyzkoušet. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Intel ukazuje výhody nového napájecího standardu ATX12VO Intel ukazuje výhody nového napájecího standardu ATX12VO
Intel se chce postarat, aby počítače PC v dohledné době přešly na nový napájecí standard zvaný ATX12VO, který už ve svém označení má to hlavní: půjde o napájení desek pouze pomocí 12 voltů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Manli potvrzuje specifikace GeForce RTX 3060 Ti Manli potvrzuje specifikace GeForce RTX 3060 Ti
Společnost Manli, která je u nás už relativně neznámá, ale dříve měla své karty běžně v nabídce českých obchodů, potvrdila specifikace chystané grafické karty NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti. Ta se stále více jeví jako mainstreamový hit. 
Včera, aktualita, Jan Vítek