www.svethardware.cz
>
>
>
>

HyperX Pulsefire Haste: lehká herní myš se symetrickým tělem

HyperX Pulsefire Haste: lehká herní myš se symetrickým tělem
, , aktualita
Od HyperX se na trh dostává nová herní myš, která představuje další odlehčený model využívající děravý plášť. HyperX Pulsefire Haste má také symetrické tělo, ovšem přesto se nebude hodit levákům stejně dobře jako pravákům.
K oblíbeným
reklama
HyperX Pulsefire Haste je tak další přírůstek do rodiny Pulsefire a jde o další model myši s děravým tělem, což je nový hit mezi výrobci, kteří se snaží přinést co možná nejlehčí myši, snad abychom se jejich neustálým posouváním po stole moc neunavili. Tato sama o sobě váží 59 gramů. 
 
 
Jinak ale Haste vypadá na klasickou herní myš s protáhlým tělem, které má padnout do celé dlaně. To má sice symetrický tvar, jenže ten stejně ocení více praváci, kteří mají pro svůj palec připravena dvě postranní tlačítka. Při držení myši v levé ruce bychom je mohli používat jen s obtížemi, i když zvyknou se dá na leccos. 
 
 
Máme tu také další obvyklý doplněk odlehčených myší, a to lehký a velice flexibilní "HyperFlex USB" kabel s pletenou izolací. Myš dále využívá moderní optický senzor Pixart 3335 s rozlišením až 16.000 dpi, přičemž ve výchozím režimu jsou na vrchní tlačítko umístěné vedle kolečka namapovány čtyři režimy se 400, 800, 1,600 a 3200 dpi. 
 
 
Hlavní tlačítka využívají pozlacené spínače TTC Golden Micro Dustproof s ratingem 60 milionů stisků a celkově využívá šest programovatelných tlačítek včetně kolečka, které má RGB podsvícení. Konfiguraci myši budeme moci upravovat pomocí softwaru HyperX Ngenuity, který bude data ukládat do její vlastní paměti. Ta ale dokáže uložit pouze jeden profil. 
 
Celkové rozměry HyperX Pulsefire Haste (HMSH1-A-BK/G) jsou 124 x 38 x 67 mm, hmotnost bez kabelu činí 59 gramů a s 1,8m kabelem pak 80 gramů. Cena myši pro evropský trh činí 60 eur. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář