reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

I love AMD

Registrace: 20.6.2017
Komentářů: 13, score 3.9
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 3.6.2019 s hodnocením +15:
Výstižný konec článku.
Komentář z 12.7.2017 s hodnocením +15:
No není nad to, když Intel udělá zdarma reklamu a ještě dá celému světu vědět, že se AMD vrací na trh serverů. Ti už musí mít opravdu strach z EPYCU, když už se uchylují k těmto praktikám.
A já proč AMD nemá žádnou reklamu, no vždyť ji pro něj dělá konkurence :­-D.
Komentář z 10.7.2017 s hodnocením +10:
Děkuji za pěkný a vysvětlující článek. Vypadá to s AMD hodně pěkně. No snad se jim co nejvíce podaří uzmout nějaké to procento a tím pádem i dolary z pomyslného koláče :­-D. Držím palce.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 12.8.2021 s hodnocením -4:
Myslím že je to hloupost. TSMC si určitě nebude chtít rozhádat Apple, který je jeho největší odběratel, potažmo i AMD se kterým má velmi dobrou spolupráci. Ale věřil bych tomu, že v roce 2022 Intel přejmenuje své čipy na 3nm, aby dohnal svoji technologickou zaostalost :­-­).
Komentář z 17.7.2017 s hodnocením -1:
Děkuji za pěkný článek. Zajímalo by mne, jaké jsou současné soudní i jiné tahanice. Něco jsem někde četl, ale už přesně nevím kde a ani jak to v současné době vypadá. Jestli něco naleznete, můžete to pak doplnit i do tohohle článku.
Děkuji.
Komentář z 1.7.2021 s hodnocením 0:
Myslím, že ceny karet až tak drasticky nespadnou. Sníží výrobu, informace oblétne svět, lidé začnou šílet a bude to. Nedávno jsem četl článek, že už AMD začíná zvýhodňovat výrobu procesorů EPYC než GPU, což je finančně logické. A hlavně kapacita v TSMC není nevyčerpatelná. Je to smutné, ale je to tak. Určitě AMD, ale i NVIDIA upřednostní grafiky do výpočetních center, než hráčům pro hraní WoT :­-­). Každopádně to má i druhou stranu mince a tou je nákup akcií ­( AMD 45 x zhodnocení za 5 let :­-­) ­).
Přeji všem krásný den a ať se na všechny dostane ta vytoužená karta kterou si přáli :­-)