www.svethardware.cz
>
>
>
>

I-O Data připravuje nový externí disk

I-O Data připravuje nový externí disk
, , aktualita
Známá společnost I-O Data připravuje svou novinku v podobě nového externího disku. Ten ponese označení HDCA-LU a bude určen převážně pro ukládání multimediálních souborů. Disk je tedy zamýšlen jako příslušenství k televizi nebo k obdobně...
K oblíbeným
reklama
Známá společnost I-O Data připravuje svou novinku v podobě nového externího disku. Ten ponese označení HDCA-LU a bude určen převážně pro ukládání multimediálních souborů. Disk je tedy zamýšlen jako příslušenství k televizi nebo k obdobně využívanému počítači.Novinka má rozměry 39 x 185 x 120 mm a hmotnost 1,1 kg. Disk se připojuje pomocí klasického rozhraní USB 2.0. Kapacita bude 1 TB (125 USD), 1,5 TB (164 USD), 2 TB (203 USD) nebo 3 TB (383 USD). K dostání budou dvě barevná provedení. Konkrétně se bude jednat o černou nebo bílou barvu. Všechny verze by měly k dostání kolem konce příštího měsíce.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Infineon s výrazným předstihem otevírá svou novou rakouskou továrnu Infineon s výrazným předstihem otevírá svou novou rakouskou továrnu
Na závěr pracovního týdne tu máme jednu veskrze pozitivní zprávu. Německý Infineon s tříměsíčním předstihem oproti původnímu plánu spouští výrobu ve své zbrusu nové továrně zpracovávající 300mm wafery. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Mezihvězdné objekty se mohou na svých cestách postupně vypařit Mezihvězdné objekty se mohou na svých cestách postupně vypařit
Zmizet, vypařit se či se prostě postupně vytratit mohou objekty, které putují mezihvězdným prostorem, jako je třeba známý objekt 'Oumuamua nebo 2I/Borisov. Jde tu ale zvláště o objekty tvořené převážně ledem, čili komety.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD MI300: opravdový začátek výkonných APU? AMD MI300: opravdový začátek výkonných APU?
AMD mělo kdysi představu o tom, že pomocí svých APU přetvoří i svět PC, v němž bude GPU běžně sloužit i pro řadu výpočetních úkonů v rámci běžných aplikací. To tak úplně nedopadlo, nicméně nyní jde o to, co si AMD chystá pro své MI300.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Mars byl dle NASA utvářen i gigantickými sopečnými erupcemi dávných kalder Mars byl dle NASA utvářen i gigantickými sopečnými erupcemi dávných kalder
Vědci z Jet Propulsion Laboratory americké NASA se věnovali vulkanismu v oblasti Marsu zvané Terra Arabia, kde se mají nacházet staré impaktní krátery. Ale ukázalo se, že ve skutečnosti půjde spíše o staré sopky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Microsoft společně s Windows 11 vypustí i nové Office 2021 Microsoft společně s Windows 11 vypustí i nové Office 2021
Datum vypuštění nových Windows 11 na trh je už dobře známé, ovšem včera Microsoft také oznámil, že ve stejný den přijdou na trh i další Office, a to verze 2021. Očekává se nezměněná cena začínající na 150 USD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář