www.svethardware.cz
>
>
>

I-O Data si připravila 23" monitor typu IPS

I-O Data si připravila 23" monitor typu IPS
, , aktualita
Společnost I-O Data, již známe především jako výrobce úložných systémů, si na konec tohoto měsíce naplánovala vypuštění 23" LCD monitoru s označením LCD-MF234XPGBR. Ten využívá podsvícení pomocí LED a jeho panel je typu IPS (In-Plane Switching)...
K oblíbeným
reklama
Společnost I-O Data, již známe především jako výrobce úložných systémů, si na konec tohoto měsíce naplánovala vypuštění 23" LCD monitoru s označením LCD-MF234XPGBR.

Ten využívá podsvícení pomocí LED a jeho panel je typu IPS (In-Plane Switching) s pozorovacími úhly 178 ° v obou směrech. Jeho nativní rozlišení je běžné pro tuto úhlopříčku, tedy 1920 x 1080.

Co se týče odezvy, ta je ve výchozím případě 14 ms a při aktivaci funkce overdrive to je 8 ms, dále maximální jas 250 nit, kontrast 1000:1 (dynamický až 80000:1), signál můžeme přivést pomocí D-Sub, DVI či dvou HDMI a pak nechybí ani dva 1,5W reproduktory a ECO mód pro šetření energií. Cena LCD-MF234XPGBR byla stanovena na 347 USD.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková