www.svethardware.cz
>
>
>
>

I-O Data uvádí flash disk s (micro) USB

I-O Data uvádí flash disk s (micro) USB
, , aktualita
Společnost I-O Data si přioravila speciální flash disk vybavený dvěma konektory, a to klasickým USB plné velikosti a pak i micro USB. Jedná se o model U3-DBL, jehož výhoda je díky konektoru micro USB nad slunce jasná - může se bez jakýchkoliv...
K oblíbeným
reklama
Společnost I-O Data si přioravila speciální flash disk vybavený dvěma konektory, a to klasickým USB plné velikosti a pak i micro USB. Jedná se o model U3-DBL, jehož výhoda je díky konektoru micro USB nad slunce jasná - může se bez jakýchkoliv redukcí přímo připojit k mobilním telefonům, tabletům či dalším příslušně vybaveným zařízením. Rozdílem mezi rozhraními pak je, že velký port podporuje standard USB 3.0.

I-O Data U3-DBL má tělo, které na první pohled připomíná broušený a eloxovaný hliník. Konektory jsou přitom vysunovací, přičemž z jedné strany vyjede USB a z druhé micro USB. Oba najednou tak vysunout asi nemůžeme, takže nenechavcům odpadne otázka, co se stane, když flash disk zapojíme z obou stran. Jeho rozměry jsou pak 67,4 x 23,5 x 9 mm a k dispozici budou verze s kapacitami 8 GB, 16 GB a 32 GB.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře