reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
Registrace: 19.5.2020
Komentářů: 63, score 1.2 | TV Freak: 2/0.0 | Svět mobilně: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: Canon EOS 5D Mark II
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: Canon EOS 400D

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 26.6.2022 s hodnocením +7:
Ja si takhle kdysi přes ebay koupil iphone s 32GB paměti a přišel mi 16GB v krabičce od 32GB verze. Vsázel bych spíše na to, že je to ta 3070 Ti s přehraným BIOSem z 3080 a prodávaná jako 3080, než složitě modifikovaná 3080.
Komentář z 4.7.2022 s hodnocením +5:
Přijde mi to jako účelový projekt aby se problém s elektroauty nejevil tak neekologicky, ale v praxi je tenhle produkt k ničemu. Samozřejmě klíčová je jeho finální cena, ale jelikož jde o články, které někdo roky používal v autě a už z principu se k nim nechoval moc hezky ­(rychlonabíjení­), raději bych použil pro uvedené použití novou olověnou baterii než tenhle vysloužilej lithiovej battery pack.
Komentář z 13.7.2022 s hodnocením +4:
kdyby to auto bylo celé v rámci předplatného, neřeknu ani popel, ale zaplatit třeba 2m za auto a pak ještě platit měsíční feečko abych ho vůbec mohl používat, to už je přes čáru. Funkce infotainmentu bych ještě za drobnej paušál pochopil, ale platit za to, že půjde zapnout klimatizace, výhřev sedačky nebo stažení okna, to je na hlavu.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 3.7.2022 s hodnocením -2:
Teď ještě aby vystřízlivěli politici a výrobci čipů, kteři začali masivně investovat do rozšíření výrobních kapacit, o které ale nebude zájem. Už jsme za to zaplatili kvůli zdražení výroby čipů současných, zaplatili jsme za to z daní, které EU narve Intelu jako dotaci za to, že tu postaví fabriku na svý ble ble procesory a nekonkurenceschopné grafické karty a zaplatíme za to nejspíš ještě potřetí, až se ta doba naplní a nové fabriky nebudou mít dost zakázek.
Komentář z 19.10.2022 s hodnocením -1:
Já za youtube premium platim 179Kč měsíčně. Nemáte tu cenu i s youtube music?
Komentář z 5.6.2022 s hodnocením -1:
Spíš je otázka, jak dlouho se ještě tak prodávat bude. Není to žádná levná záležitost a pro každého to těmi vlastnostmi ­(dojezd­) taky neni. Ten trh zkrátka není nekonečný. A životnost baterek už vůbec ne. Můj názor je, že auta na baterky jsou slepou uličkou a budoucnost vidim spíš ve vodíkových palivových článcích nebo syntetické náhradě benzínu