www.svethardware.cz
>
>
>

ID-Cooling T60-SFX: mini herní skříň v hliníku

ID-Cooling T60-SFX: mini herní skříň v hliníku
, , aktualita
Společnost ID-Cooling vyslala na trh svou novou originální skříň, která je určena pro malé, ale výkonné sestavy založené na základní desce Mini-ITX. To dnes není nic výjimečného, ale zde jde především o design.
K oblíbeným
reklama
ID-Cooling není v našich končinách známou společností, ale i proto je dobré ji představit, stejně jako její nejnovější produkt. Ten nese označení T60-SFX, z čehož je zřejmé, že zde není pozice pro velký ATX zdroj, ale pro menší formátu SFX. I ty ale dnes dokáží poskytnout slušný výkon pro moderní procesor i energeticky náročnou grafickou kartu. O více žravých komponent se nebude muset starat.

Tato skříň je vyrobena z tlustých hliníkových plechů a extrudovaných profilů a není v ní zrovna místa nazbyt, jak je vidět z uspořádání vnitřních komponent. Celkové rozměry skříně jsou 310 x 252 x 128 mm, přičemž dle specifikací může mít procesorový chladič na výšku až 123 mm, což je vzhledem k celkové šířce 128 mm jen těžko uvěřitelný rozměr. Navíc se právě nad procesorovým chladičem mají usadit 2,5" úložná zařízení, tedy disky nebo SSD, což mu z dostupného prostoru ještě ukrojí. Grafická karta může mít na délku maximálně 260 mm a připraveny jsou pro ni dva sloty, takže použít můžeme i velmi výkonný model.

Co se týče diskových pozic, máme tu jednu vrchní pro 3,5" disk, kam díky redukci budeme moci umístit i jedno či dvě SSD a další dvě pozice pro 2,5" zařízení ukazuje následující fotografie. Pro jejich instalaci tedy můžeme využít jednoduchý adaptér, kterým přepážíme celou skříň na výšku, ale jak už bylo řečeno, zasáhneme tím do prostoru nad procesorovým socketem, takže na to je třeba myslet.

Pro chlazení skříně je využit pouze jeden zadní 92mm ventilátor a pozice zdroje formátu SFX je v přední části hned za skloněným čelem skříně, kde jsou dva porty USB 3.0. Mezi čelem skříně a zdrojem je mezera, kudy může proudit vzduch, a ten pak bude vyfukován zprava.

Doporučená cena ID-Cooling T60-SFX je 80 USD.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře