Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ienari Tokugawa

| Svět mobilně
Registrace: 25.6.2010
Komentářů: 107, score 1.5 | Svět mobilně: 5/2.3
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 24.8.2017 s hodnocením +10:
Intel koneckonců rád se naváží do soupeřů, pokud vím, dělal to už v době kdy AMD mělo navrch, to byla ta pro intel neštastná řada Presscot, poslední dobou Intel kope hlavně kvůli architektuře ZEN. Ale zapomíná sám na svoje potíže, třeba to neštastné přehřívání . Mimochodem, já sám jsem měnil a teď mám Ryzen 5 1600X a plně postačuje, kamoš si bude kupovat po vanocich R7 1800X, bude měnit za intel i5 asi tak 5 let starou
Komentář z 12.8.2018 s hodnocením +8:
Spíše je smutný fakt, že taková věc či děj lze žalovat.
Komentář z 1.10.2019 s hodnocením +6:
Jako od Tebe se nedá čekat nic jiného, že Intel je nejlepší, ale dnes už to tak úplně neplatí a asi nebudu daleko od pravdy když napíšu, že cenově jsou od sebe celkem daleko. Ale pokud chceš, tak si ho klidně kup, ale zas taková bomba to není.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 2.12.2019 s hodnocením -2:
Jako pokud je tohle oficiální označení, tak v Microsoftu mají člověka, který nepojmenovává soft tak nějak racionálně, dát číselné značení evokující rok, je buď krajně nesmyslné, nebo jim schází invence na pojmenování, ono i s Win10 to nebylo vždy nejlepší.
Komentář z 12.1.2019 s hodnocením -2:
No, zapomínáte na našeho presidenta a ten taky Číně odpustí vše a Rusku taky, to že rusové u nás vyvíjejí špionáž se ví, ale nic se s tím neděje. Všechno to je jen otázkou peněz a o řitolezectví, ­(nazývejme to pravým názvem, dost politické korektnosti­) našich vůči Rusku je to dost podobné. Musel by jste se navést i do Ruska, jejich gulagy, jejich mlžení všech katastrof, jejich zatýkání nepohodlných osob, nebo rovnou vraždy. Tohle se děje i v jiných zemích jako je USA, Anglie a další.

Ale dost politiky, to že Huawei může něco špionovat je možné, koneckonců je to částečně problém dnešní společnosti, která přes telefony řeší vše.

Podívejte se na film Nepřítel státu­(Enemy of the state­) a pak mudrujte
Komentář z 28.9.2016 s hodnocením -2:
Pokud vím, tak technologii stealth dokaže celkem úspěšně odhalit česky radar Tamara a nyní její de­-facto pokročilá verze VERA­-NG. Nevím sice na jakém principu dokáže navádět střely na cíl, ale vidět stealth dokáže.