www.svethardware.cz
>
>
>

iiyama a nový 34" ProLite pro práci i hry

iiyama a nový 34" ProLite pro práci i hry
, , aktualita
Společnost AT Computers si u nás jako obvykle vzala na starost distribuci nového monitoru iiyama, a to modelu XUB3490WQSU-B1. Jde o velký 34" panel a dle doporučení je určen pro práci i zábavu.
K oblíbeným
reklama
Monitor iiyama ProLite XUB3490WQSU-B1 patří mezi ty největší modely na trhu a konkrétně jde o 34" (86 cm) panel s poměrem stran 21:9 a rozlišením UWQHD (3440 x 1440 pixelů). Výrobce využil technologii AH-IPS s podsvícením pomocí LED a slibuje široké pozorovací úhly, rychlou odezvu a kvalitní barevné podání.

Vedle toho se může pochlubit také funkcemi PiP a PbP (obraz v obraze a obraz vedle obrazu), přičemž v prvním případě tak půjde o dva obrazy o rozlišení 1720 x 1440, což už může nahradit dva samostatné monitory pro dva počítače. Hráči zase mohou ocenit především velké rozměry zobrazovací plochy, které pokryjí značnou část jeho zorného pole.

Takový monitor by měl být vybaven dostatečnou zásobou obrazových vstupů, přičemž zde to jsou HDMI, HDMI 2.0, HDMI/MHL a DisplayPort 1.2 a pak tu je také USB hub se dvěma USB 2.0 a dvěma USB 3.0, z toho jedním s posíleným napájením, dále dva 3W reproduktory a stavitelný stojan s možností nastavení výšky v rozsahu 130 mm.

Doporučená cena modelu iiyama ProLite XUB3490WQSU-B1 je 22.859 Kč a záruka je tříletá.
 • Typ LCD panelu: AH-IPS, LED podsvícení
 • Nativní rozlišení: 3440 x 1440 bodů
 • Úhlopříčka: 34" (86,70 cm)
 • Formát obrazu: 21:9
 • Doba odezvy: 5 ms
 • Jas: 320 cd/m2
 • Kontrast: 1000:1 (typický)
 • Pozorovací úhly: 178°/178°
 • Vstupy: HDMI, HDMI 2.0, HDMI/MHL, DisplayPort 1.2
 • Koncentrátor USB: 1 x USB 3.0 / 2x USB 2.0, 2x USB 3.0 (1x nabíjecí)
 • Reproduktory: ano (2 x 3 W stereo)
 • VESA: ano

Zdroj: TZ AT Computers
reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: leden 2020 Doporučené PC sestavy: leden 2020
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek
Matrox začne vyrábět novou řadu grafických karet s čipy NVIDIA Matrox začne vyrábět novou řadu grafických karet s čipy NVIDIA
O společnosti Matrox se poslední dobou moc nemluví. To však neznamená, že by už nyní nevyráběla grafické karty. Zaměřila se na embedded nasazení, přičemž nyní u nové řady karet využije i čipy společnosti Nvidia.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Asus ROG Bezel-Free Kit nechá zmizet rámečky mezi monitory Asus ROG Bezel-Free Kit nechá zmizet rámečky mezi monitory
Asus si připravil velice zajímavou sadu pro zákazníky, kteří využívají nebo by rádi využívali třímonitorovou sestavu, a to především pro hraní. Trnem v oku jim přitom mohou být hluchá místa daná rámečky monitorů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
CM MasterAir G200P: nízkoprofilové chlazení s ovladačem CM MasterAir G200P: nízkoprofilové chlazení s ovladačem
Cooler Master si pod označením MasterAir G200P připravil nový nízkoprofilový chladič procesorů AMD a Intel. Ten tak zabere na výšku jen několik málo centimetrů a nabídne také ovladač pro své podsvícení. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
TSMC věří ve velký úspěch 5nm technologie, navýší náklady o další miliardu USD TSMC věří ve velký úspěch 5nm technologie, navýší náklady o další miliardu USD
Společnost TSMC se blíží k momentu zařazení 5nm procesu do běžné výroby, jak sama nedávno potvrdila. Věří přitom v to, že bude velice úspěšný a rozhodla se k tomu, že na kapitálové náklady určí miliardu dolarů navíc. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář