www.svethardware.cz
>
>
>

iiyama XB3070WQS: 30" AH-IPS

iiyama XB3070WQS: 30" AH-IPS
, , aktualita
Japonská společnost iiyama si připravila velký monitor ProLite XB3070WQS vybavený 30" panelem typu AH-IPS. Slibuje nám velmi dobré podání barev a také stálé, čili nepoblikávající podsvícení pomocí LED.
K oblíbeným
reklama
Monitor iiyama ProLite XB3070WQS tedy využívá 30" obrazovku typu AH-IPS, na níž nabídne rozlišení 2560 x 1600 pixelů. Pokud tedy vám takovéto rozlišení na úhlopříčce 30 palců, tedy asi 76 cm, nevyhovuje, musíte si vybrat něco lepšího, tedy třeba některý z dostupných modelů s rozlišením 4K (3840 x 2160).

Novinka od iiyamy by nás ale neměla zklamat svým podáním barev, neboť je schopna z 99 % pokrýt barevný prostort Adobe RGB a v případě sRGB to je 146 procent. Podsvícení využívající LED je také ovládáno ne pomocí PWM, ale reostatem, takže bychom se neměli dočkat sebemenšího poblikávání.

Mezi další specifikace patří 5ms odezva, maximální jas 350 cd/m2 a nativní kontrast 1000:1 s dynamickým "megakontrastem", který tak dosahuje přinejmenším poměru milion ku jedné. Do nabídky rozhraní patří dual-link DVI, D-Sub, DisplayPort 1.2 a HDMI 1.4. Stojan dle zprávy bohužel nenabízí pivot ani nastavení výšky.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář