www.svethardware.cz
>
>
>
>

In Win a designová mainstreamová skříň 503

In Win a designová mainstreamová skříň 503
, , aktualita
Tchaj-wanský výrobce In Win si připravil novou skříň typu Middle Tower, která má spadat do jeho mainstreamu. Určena je pro ty, kteří chtějí elegantní úložiště pro své komponenty a nebude jim vadit okolo skříně pobíhat s prachovkou.
K oblíbeným
reklama
In Win 530 má totiž na předním panelu velké temperované sklo, zpod nějž jen zčásti koukají přední průduchy a nahoře zbylo místo také pro obvyklou sortu tlačítek, kontrolek a konektorů. Ono sklo je přitom posunovací, takže si budeme moci nastavit jeho polohu, ale otázka je, v jakém rozsahu. In Win tuto skříň představil již na začátku tohoto roku na CES a na trh ji uvede na začátku května.

Co se týče onoho předního panelu, pak ten obsahuje jeden port USB 3.0, dva USB 2.0 a dva audio. In Win si také připravil dvě verze této skříně - bílou s černým panelem a černou s červeně orámovaným panelem, přičemž ty jsou ještě vybaven podsvíceným ventilátorem buď s bílými, nebo s červenými LED.

Dovnitř se vejdou základní desky formátu ATX, Micro ATX nebo Mini ITX, dále až sedm karet s maximální délkou 408 mm, to pokud je vměstnáme do prostoru mezi diskovou a mechanikovou šachtou. Procesorový chladič může mít na výšku maximálně 170 mm a mezi trayem a pravou bočnicí je 27mm prostor.

Mechaniková šachta má dvě pozice, k nimž se musíme zpředu dostat právě posunutím skla a pak tu jsou čtyři pozice pro 3,5" nebo 2,5" zařízení vybavené šuplíky EZ Swap. Pro chlazení poslouží dva 120mm ventilátory, jeden zadní a jeden spodní, ovšem výrobce už neuvádí, které pozice jsou v základní verzi už zaplněny a které ne. Zajímavé také je, že tu nemáme žádné vrchní pozice, což je dnes spíše výjimka. Celkové rozměry skříně 503 jsou 440 x 210 x 473 mm a hmotnost 5,9 kg, takže je zřejmé, že je vyrobena přinejlepším z 0,7mm, ale spíše z 0,6mm plechu.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek