reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

In Win nabízí limitovanou a designovou skříň S-Frame

, , aktualita
In Win nabízí limitovanou a designovou skříň S-Frame
Společnost In Win se tentokráte při výrobě své nové skříně zaměřila především na design, což ostatně nedělá poprvé, protože její S-Frame je již pátou generací designových skříní. Podívejme se na to, jak vypadá.
In Win nabízí limitovanou a designovou skříň S-Frame
Společnost In Win uvádí, že její počítačová skříň S-Frame je vyrobena z celkem dvou metrů čtverečných 4 mm tlustého hliníkového plechu, jehož tvar vykrojila CNC frézka a finální tvar byl dokončen jeho zohýbáním, což se dělá ručně. Nahoře a dole tak skříň ukazuje různě poskládaný plech, díky němuž dostala i svůj název S Frame. Z toho tak vyplývá, že jde o otevřenou a velmi vzdušnou konstrukci, která je pouze z boků kryta dvěma kusy kouřově zbarveného tvrzeného skla o tloušťce 5 mm.

In Win S-Frame již stačila získat ocenění Best Design of Computex 2014, které uděluje známý server Tom's Hardware. Ten přihlédl zvláště k tomu, že za výsledným tvarem skříně stojí um řemeslníků a ne automatické stroje.

Co se týče specifikací a možností, pak uvnitř je prostor pro základní desku formátu ATX nebo Micro ATX, dále pro ATX zdroj s hloubkou až 220 mm. Pevné disky nebo SSD můžeme použít maximálně čtyři, procesorový chladič může mít na výšku maximálně 195 mm a pak tu jsou tři spodní 120mm ventilátorové pozice, do nichž se také vejde jeden 360mm radiátor.

Na levém boku předního panelu pak máme v jednom jasně červeném modulu umístěny čtyři porty USB 3.0, dva audio a také nezbytná tlačítka či LED. Celkové rozměry skříně jsou 560 x 313 x 755 mm a hmotnost 17,4 kg. První série čítá celkem 500 kusů, z nichž každý má své unikátní číslo. Otázkou je cena, ovšem je jasné, že nepůjde o levnou záležitost.

Zdroj: TZ In Win
reklama
reklama
reklama