reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

In-Win ohlásil herní skříň BUC 101

, , aktualita
In-Win ohlásil herní skříň BUC 101
Společnost In-Win Development se pochlubila svou novou skříní BUC 101 Gamer Chassis, která je určena pro výkonné sestavy vybavené i dlouhými grafickými kartami. Do jejího těla vyrobeného z oceli SECC se vejdou až 11,8" (300mm) modely a dnes...
In-Win ohlásil herní skříň BUC 101
Společnost In-Win Development se pochlubila svou novou skříní BUC 101 Gamer Chassis, která je určena pro výkonné sestavy vybavené i dlouhými grafickými kartami. Do jejího těla vyrobeného z oceli SECC se vejdou až 11,8" (300mm) modely a dnes už také nepřekvapí, že tato skříň je vybavena pozicemi pro pevné disky (3,5") i SSD (2,5") a vepředu má dva porty USB 3.0.

Dále nám In-Win slibuje dobré možnosti pro správu kabeláže, výkonné chlazení, externí dokovací stanici pro pevný disk (nebo pro uložení drobností) nahoře a v základní výbavě dostaneme také tři 120mm ventilátory vybavené magnetickými filtry, které díky své vlastnosti drží na místě.

BUC 101 je Middle Tower pro základní desky ATX/micro ATX s rozměry 596 x 200 x 508 (V x Š x H), hmotnost uvedena nebyla a pak tu máme tři externí 5,25" pozice, jednu externí 3,5" a pět interních, které se hodí i pro 2,5" zařízení. Vepředu jsou dva porty USB 2.0 a HD Audio, zatímco nahoře pak dva USB 3.0 a zmíněný dok pro HDD. Rozšiřujících portů je sedm a co se týče chlazení, ony tři ventilátory budou vepředu, nahoře a vzadu a pak můžeme sami přidat další dva 120mm kousky do bočnice.

Zdroj: TZ In-Win
reklama
reklama
reklama