reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

In Win si připravil herní skříně BX141

, , aktualita
In Win si připravil herní skříně BX141
Od společnosti In Win se dočkáme nových herních skříní BX141, které přijdou ve dvou barevných provedeních a podporou základních desek EATX, ATX a Micro-ATX. Ony dvě varianty jsou šedá (BX141G) a bílá (BX141W). Rozměry nové skříně jsou 45...
In Win si připravil herní skříně BX141
Od společnosti In Win se dočkáme nových herních skříní BX141, které přijdou ve dvou barevných provedeních a podporou základních desek EATX, ATX a Micro-ATX. Ony dvě varianty jsou šedá (BX141G) a bílá (BX141W).

Rozměry nové skříně jsou 45 x 562 x 593 mm (Š x H x V) a hmotnost kolem 10,9. Té víceméně odpovídá použití 0,8mm SECC plechu, jemuž bude sekundovat plast ABS. Předek je složen jedna z panelu s porty USB 2.0 i 3.0 a audio porty, pod nimiž máme celkem tři využitelné 5,25" pozice. Ostatní stejné záslepky jsou určeny pouze pro filtrování vzduchu nasávaného předními ventilátory.

Pro pevné disky tu máme celkem osm šuplíků využitelných i pro SSD. Dvě klece pro ně jsou přitom odnímatelné, aby se odvnitř mohly instalovat i velmi dlouhé grafické karty a do spodní pozice případně také radiátor vodního chlazení, pro nějž je jako obvykle připraven i strop skříně.

Společně se skříní dostaneme také dva přední 140mm ventilátory s červeným podsvícením, 140mm boční, 140mm zadní a vrchní s hranou 120 mm. Nahoře pak máme jednoduchou dokovací stanici pro disk či něco jiného s rozhraním SATA.

Skříně se na pulty dostanou 26. října s cenou 160 USD.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama