www.svethardware.cz
>
>
>
>

In Win tòu 2.0: prosklená skříň se zrcadlovým efektem

In Win tòu 2.0: prosklená skříň se zrcadlovým efektem
, , aktualita
Společnost In Win se rozhodla modernizovat svou skříň tòu na verzi 2.0, což představuje využití zrcadlového skla. Ze skříně se tak rázem stal zrcadlový mnohostěn, v němž si můžete zkontrolovat účes, ale rozsvícený interiér to dokáže změnit.
K oblíbeným
reklama
In Win tòu 2.0 je tak přepracovaná verze starší skříně z roku 2013, a to v moderním duchu. Dnes totiž výrobci skříní mají novou módu, a to temperované sklo namísto prostého plexiskla, které lépe vypadá a je daleko ušlechtilejší materiál. Na druhou stranu je těžší, dražší a snadněji rozbitelné, takže skříň jako In Win tòu 2.0 rozhodně není dělaná pro časté přenášení. Zde ale dostalo použití skla nový rozměr.

Jak je vidět z fotografií, prosklená je úplně celá skříň a z první to také vypadá, že si budeme moci nechat přední panely kovové a zbytek skleněný. Zdání ale klame. Jde totiž o to, že kvůli zrcadlovému povrchu je skleněný kabátek neprůhledný a vypadá jako prosté zrcadlo, dokud se uvnitř nerozsvítí. Jde zkrátka o stejný efekt jako vidíme v řadě filmů, kde jsou vyšetřovací místnosti vybaveny zrcadlem s potemnělým prostorem za ním, odkud se dá místnost sledovat. Skříň si takto můžete prohlédnout i na následujícím videu.


Právě proto jde o celou speciální sadu, která nabídne také novou konektivitu a především přibalený zdroj Signature Series SIV-1065W vybavený podsvícením pomocí LED.


Zrcadlové panely skříně In Win tòu 2.0 drží pohromady silný rám z hliníku, přičemž panely samotné jsou 5 mm tlusté, montážní šroubky mají schované pod ventilačními panely a pro nastavení intenzity vnitřního osvícení, a tedy i propustnosti zrcadlových panelů, tu poslouží nový dotykový panel na vrchu skříně. Dole jsou zase tři porty USB 3.0 typu A a pak i jeden USB 3.1 typu C vedle dvou audio konektorů.

Dovnitř skříněse dají nacpat i desky formátu EATX s 8 sloty, až 345mm grafika bez nutnosti demontáže HDD pozic (těch je pět) a pak také až dva 360mm radiátory a až 185 mm vysoký procesorový chladič. Skříň tak nebude žádný střízlík, však její rozměry jsou 812 x 412 x 800 mm a hmotnost 16,3 kg. S instalovanými komponenty se tak může hmotnost velice snadno dostat nad 20 kg.

Dodávaný 1065W zdroj je také částečně prosklený, a to na svých stranách, kudy bude především zářit světlo vnitřních LED. Jde ale také o vysoce účinný zdroj (až 92 procent) se 165mm ventilátorem a pětiletou zárukou. Firma In Win už neprozradila, kolik si za tuto skříň bude žádat a kdy bude dostupná. Nicméně zřejmé je to, že asi půjde o limitovanou edici, neboť každá skříň bude mít své číslo.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Micron otevřel singapurskou Fab 10, Čína má první proces FinFET Micron otevřel singapurskou Fab 10, Čína má první proces FinFET
Společnost Micron se může pochlubit čerstvě spuštěnou továrnou Fab 10 Expansion, což představuje zásadní rozšíření bývalého provozu, kde se budou vyrábět 96vrstvé NAND Flash. Čína zase má svůj první proces typu FinFET. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rekordní supernova zazářila ze vzdálené galaxie Rekordní supernova zazářila ze vzdálené galaxie
Astronomové Evropské vesmírné agentury hlásí, že se jim poštěstilo pozorovat dosud největší supernovu, a sice SN2016iet. Ta zazářila ze vzdálenosti přibližně miliardy světelných let, a to velice silně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Cascade Lake-X se blíží, dva modely se dostaly do Geekbench Intel Cascade Lake-X se blíží, dva modely se dostaly do Geekbench
Databáze benchmarku Geekbench nese záznamy o dvou nových procesorech pro platformu X299 od Intelu. Jedná se o Cascade Lake-X slíbené na letošní podzim, který už není daleko, takže není divu, že už se objevily v testech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
CEO NVIDIE: kupovat si v roce 2019 GPU bez ray tracingu je šílené CEO NVIDIE: kupovat si v roce 2019 GPU bez ray tracingu je šílené
Co jiného by ostatně měl říkat Jensen Huang, šéf společnosti NVIDIA, když dobře ví, že GeForce RTX jsou dnes jediné karty, které obsahují ve svém hardwaru podporu pro ray tracing. Má to ale také čím podpořit?
Dnes, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu
Apple před týdnem rozhněval velkou spoustu lidí, když začal vyžadovat případné výměny akumulátorů jen v autorizovaných servisech, naštěstí telefony jsou i bez toho nadále funkční. Nyní svůj krok a postoj vysvětluje.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů