www.svethardware.cz
>
>
>
>

In Win tòu 2.0: prosklená skříň se zrcadlovým efektem

In Win tòu 2.0: prosklená skříň se zrcadlovým efektem
, , aktualita
Společnost In Win se rozhodla modernizovat svou skříň tòu na verzi 2.0, což představuje využití zrcadlového skla. Ze skříně se tak rázem stal zrcadlový mnohostěn, v němž si můžete zkontrolovat účes, ale rozsvícený interiér to dokáže změnit.
K oblíbeným
reklama
In Win tòu 2.0 je tak přepracovaná verze starší skříně z roku 2013, a to v moderním duchu. Dnes totiž výrobci skříní mají novou módu, a to temperované sklo namísto prostého plexiskla, které lépe vypadá a je daleko ušlechtilejší materiál. Na druhou stranu je těžší, dražší a snadněji rozbitelné, takže skříň jako In Win tòu 2.0 rozhodně není dělaná pro časté přenášení. Zde ale dostalo použití skla nový rozměr.





Jak je vidět z fotografií, prosklená je úplně celá skříň a z první to také vypadá, že si budeme moci nechat přední panely kovové a zbytek skleněný. Zdání ale klame. Jde totiž o to, že kvůli zrcadlovému povrchu je skleněný kabátek neprůhledný a vypadá jako prosté zrcadlo, dokud se uvnitř nerozsvítí. Jde zkrátka o stejný efekt jako vidíme v řadě filmů, kde jsou vyšetřovací místnosti vybaveny zrcadlem s potemnělým prostorem za ním, odkud se dá místnost sledovat. Skříň si takto můžete prohlédnout i na následujícím videu.


Právě proto jde o celou speciální sadu, která nabídne také novou konektivitu a především přibalený zdroj Signature Series SIV-1065W vybavený podsvícením pomocí LED.






Zrcadlové panely skříně In Win tòu 2.0 drží pohromady silný rám z hliníku, přičemž panely samotné jsou 5 mm tlusté, montážní šroubky mají schované pod ventilačními panely a pro nastavení intenzity vnitřního osvícení, a tedy i propustnosti zrcadlových panelů, tu poslouží nový dotykový panel na vrchu skříně. Dole jsou zase tři porty USB 3.0 typu A a pak i jeden USB 3.1 typu C vedle dvou audio konektorů.





Dovnitř skříněse dají nacpat i desky formátu EATX s 8 sloty, až 345mm grafika bez nutnosti demontáže HDD pozic (těch je pět) a pak také až dva 360mm radiátory a až 185 mm vysoký procesorový chladič. Skříň tak nebude žádný střízlík, však její rozměry jsou 812 x 412 x 800 mm a hmotnost 16,3 kg. S instalovanými komponenty se tak může hmotnost velice snadno dostat nad 20 kg.





Dodávaný 1065W zdroj je také částečně prosklený, a to na svých stranách, kudy bude především zářit světlo vnitřních LED. Jde ale také o vysoce účinný zdroj (až 92 procent) se 165mm ventilátorem a pětiletou zárukou. Firma In Win už neprozradila, kolik si za tuto skříň bude žádat a kdy bude dostupná. Nicméně zřejmé je to, že asi půjde o limitovanou edici, neboť každá skříň bude mít své číslo.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Zhrzený bývalý řidič autonomních vozů Waymo záměrně způsobil nehodu Zhrzený bývalý řidič autonomních vozů Waymo záměrně způsobil nehodu
Jeden z bývalých řidičů autonomních aut Waymo byl vyhozen za problémy s bezpečností. A očividně právem, protože si svou frustraci vybil pomstou a tím, že později přinutil autonomní vůz společnosti nabourat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
The Boring Company Elona Muska dokončila hloubení tunelu v Las Vegas The Boring Company Elona Muska dokončila hloubení tunelu v Las Vegas
V Las Vegas Convention Center buduje společnost The Boring Company dva tunely, přičemž nedávno dokončila hloubení jednoho z nich. Tato událost byla v podobě videa sdílena i na Twitteru. 
15.2.2020, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Half-Life: Alyx přijde na trh 23. března, co budeme potřebovat? Half-Life: Alyx přijde na trh 23. března, co budeme potřebovat?
Společnost Valve ohlásila, že její Half-Life: Alyx bude vypuštěn na trh 23. března, čili zhruba za půldruhého měsíce. Vedle toho se můžeme podívat na hardwarové požadavky v případě počítačové sestavy. 
14.2.2020, aktualita, Jan Vítek18 komentářů
Covid-19 ohrožuje IT průmysl, lidé se nevracejí do práce Covid-19 ohrožuje IT průmysl, lidé se nevracejí do práce
Dnes jsme se dozvěděli, že NVIDIA raději předem snížila své očekávané tržby v tomto kvartálu o 100 milionů dolarů, aby v nich počítala s dopady koronaviru Covid-19. Další podobné zprávy přicházejí od Tchaj-wanských firem.
14.2.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Deska ASRock s čipsetem AMD B550A je na světě, potvrzuje se PCIe 4.0 Deska ASRock s čipsetem AMD B550A je na světě, potvrzuje se PCIe 4.0
Komachi Ensaka na svém twitterovém účtu zveřejnil snímky základní desky ASRock B550AM, čili Micro-ATX verze desky se novým čipsetem B550A. Takové desky mají být určeny pro OEM zákazníky. 
14.2.2020, aktualita, Jan Vítek7 komentářů