www.svethardware.cz
>
>
>
>

In Win tòu 2.0: prosklená skříň se zrcadlovým efektem

In Win tòu 2.0: prosklená skříň se zrcadlovým efektem
, , aktualita
Společnost In Win se rozhodla modernizovat svou skříň tòu na verzi 2.0, což představuje využití zrcadlového skla. Ze skříně se tak rázem stal zrcadlový mnohostěn, v němž si můžete zkontrolovat účes, ale rozsvícený interiér to dokáže změnit.
K oblíbeným
reklama
In Win tòu 2.0 je tak přepracovaná verze starší skříně z roku 2013, a to v moderním duchu. Dnes totiž výrobci skříní mají novou módu, a to temperované sklo namísto prostého plexiskla, které lépe vypadá a je daleko ušlechtilejší materiál. Na druhou stranu je těžší, dražší a snadněji rozbitelné, takže skříň jako In Win tòu 2.0 rozhodně není dělaná pro časté přenášení. Zde ale dostalo použití skla nový rozměr.

Jak je vidět z fotografií, prosklená je úplně celá skříň a z první to také vypadá, že si budeme moci nechat přední panely kovové a zbytek skleněný. Zdání ale klame. Jde totiž o to, že kvůli zrcadlovému povrchu je skleněný kabátek neprůhledný a vypadá jako prosté zrcadlo, dokud se uvnitř nerozsvítí. Jde zkrátka o stejný efekt jako vidíme v řadě filmů, kde jsou vyšetřovací místnosti vybaveny zrcadlem s potemnělým prostorem za ním, odkud se dá místnost sledovat. Skříň si takto můžete prohlédnout i na následujícím videu.


Právě proto jde o celou speciální sadu, která nabídne také novou konektivitu a především přibalený zdroj Signature Series SIV-1065W vybavený podsvícením pomocí LED.


Zrcadlové panely skříně In Win tòu 2.0 drží pohromady silný rám z hliníku, přičemž panely samotné jsou 5 mm tlusté, montážní šroubky mají schované pod ventilačními panely a pro nastavení intenzity vnitřního osvícení, a tedy i propustnosti zrcadlových panelů, tu poslouží nový dotykový panel na vrchu skříně. Dole jsou zase tři porty USB 3.0 typu A a pak i jeden USB 3.1 typu C vedle dvou audio konektorů.

Dovnitř skříněse dají nacpat i desky formátu EATX s 8 sloty, až 345mm grafika bez nutnosti demontáže HDD pozic (těch je pět) a pak také až dva 360mm radiátory a až 185 mm vysoký procesorový chladič. Skříň tak nebude žádný střízlík, však její rozměry jsou 812 x 412 x 800 mm a hmotnost 16,3 kg. S instalovanými komponenty se tak může hmotnost velice snadno dostat nad 20 kg.

Dodávaný 1065W zdroj je také částečně prosklený, a to na svých stranách, kudy bude především zářit světlo vnitřních LED. Jde ale také o vysoce účinný zdroj (až 92 procent) se 165mm ventilátorem a pětiletou zárukou. Firma In Win už neprozradila, kolik si za tuto skříň bude žádat a kdy bude dostupná. Nicméně zřejmé je to, že asi půjde o limitovanou edici, neboť každá skříň bude mít své číslo.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků
Citlivým údajem může být i fotografie registrační značky. To postihlo obchodní řetězec Tesco ve Velké Británii, který měl nedávno problém s tím, že databázi snímků RZ svých zákazníků nechal povalovat volně na internetu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek22 komentářů
Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek
Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit
Jupiterův měsíc Io patří mezi geologicky činná tělesa Sluneční soustavy a brzy by to mohl velice názorně ukázat. Erupce jeho vulkánu zvaného Loki byla už dříve několikrát úspěšně předpovězena a nyní se očekává další. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem
Společnost QNAP si připravila novou verzi operačního systému pro své modely NAS, a sice QTS 4.4.1. Ta představuje nové funkce pro cloudová a hybridní cloudová úložiště či řešení Fibre Channel. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek