www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Inno3D představuje dvě přetaktované GTX 780

Inno3D představuje dvě přetaktované GTX 780
, , aktualita
Společnost Inno3D se pochlubila svými přetaktovanými kartami s GeForce GTX 780, které dostaly označení iChill Black GTX 780 Accelero Hybrid a iChill GTX 780 HerculeZ 3000 X3 Ultra. První z nich má velmi blízko k modelu iChill Black GTX TITAN...
K oblíbeným
reklama
Společnost Inno3D se pochlubila svými přetaktovanými kartami s GeForce GTX 780, které dostaly označení iChill Black GTX 780 Accelero Hybrid a iChill GTX 780 HerculeZ 3000 X3 Ultra. První z nich má velmi blízko k modelu iChill Black GTX TITAN Accelero Hybrid a kombunuje referenční PCB firmy NVIDIA s vodním chladičem Arctic Accelero Hybrid, který se postará o GPU a paměti s oblastí napájení dostane na starost přídavné vzduchové chlazení.

iChill Black GTX 780 Accelero Hybrid je již z továrny přetaktovaný na 1020 MHz až 1059 MHz díky GPU Boost a paměti GDDR5 pracují na 6280 MHz, zatímco výchozí takty jsou 863, 900 a 6008 MHz. Jde tedy o slušný nárůst pracovních frekvencí a Inno3D se chlubí tím, že tato karta je nejrychlejším modelem s GTX 780, který lze zakoupit. Obě novinky pak mají být výkonnější než GeForce GTX Titan.

iChill GTX 780 HerculeZ 3000 X3 Ultra využívá velký vzduchový chladič se třemi ventilátory, jenž zabírá celkem tři sloty. Ten dovolil nastavení frekvencí na 1006 MHz až 1046 MHz u jádra a 6200 MHz u pamětí, takže tento model nebude za svým vodou chlazeným bratříčkem o moc zaostávat. Ceny nebyly zveřejněny, stejně jako dostupnost.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala