reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Intel apeluje na výrobce pokročilých technologií kvůli dodržování EPA Energy Star

, , aktualita
Intel apeluje na výrobce pokročilých technologií kvůli dodržování EPA Energy Star
Intel potvrdil podporu novým specifikacím EPA Energy Star, kterým jde celkově především o energeticky šetrné technologie a produkty. Firma proto připravuje procesory a další komponenty v souladu se zmíněnými specifikacemi verze 4.0, které...
Intel apeluje na výrobce pokročilých technologií kvůli dodržování EPA Energy Star
Intel potvrdil podporu novým specifikacím EPA Energy Star, kterým jde celkově především o energeticky šetrné technologie a produkty. Firma proto připravuje procesory a další komponenty v souladu se zmíněnými specifikacemi verze 4.0, které vejdou v platnost v polovině příštího roku, přesněji od 20. července 2007.„Společnost Intel dlouhodobě úzce spolupracuje s EPA a dalšími světovými organizacemi na vývoji a zpřístupňování energeticky úsporných technologií,“ řekl Rob Crooke, vice prezident a generální ředitel Business Computing Group společnosti Intel. „Nové procesory Intel® Core™2 Duo zajišťují potřebný vysoký výkon při nízké spotřebě. Nové specifikace ENERGY STAR jsou smysluplným krokem k výraznějšímu odlišení energeticky výhodnějších počítačů.“ Poznatky o návrhu energeticky efektivních výrobků Intel rovněž hodlá zpřístupnit dalším společnostem v rámci partnerského programu Intel Channel.

Nové specifikace EPA Energy Star nahradí starší verzi 3.0 z července 2000. Jejich hlavním cílem je odlišit na trhu energeticky úsporné počítače a urychlit zavádění technologií, které šetří energii a potažmo také životní prostředí a naše peněženky.

Zdroj: Intel
reklama
reklama
reklama