www.svethardware.cz
>
>
>
>

Intel nabízí ke Core i7 čtyři hry zdarma

Intel nabízí ke Core i7 čtyři hry zdarma
, , aktualita
Aktualizováno: Intel začal ke svým Core i7 nejen aktuální generace nabízet čtyři hry zdarma v rámci nové akce. S novým procesorem tak získáme Intel Enthusiast Game Voucher a příslušný "Master Key" s jehož pomocí si budeme moci hry stáhnout a zprovoznit.
K oblíbeným
reklama
Intel Enthusiast Game Voucher tedy bude obsahovat klíč, a to pro tři hry: Counter Strike: Global Offensive, Just Cause 3 a World of Warships. To ovšem pro náš region neplatí, my budeme mít k dispozici jiné hry (viz dole). Každopádně jde o zajímavou nabídku, která může leckoho přimět k nákupu dražšího procesoru, než měl v plánu. Na rozmýšlení máme čas až do 15. února, ovšem může se také stát, že dříve dojdou příslušné "Master Key", takže v takovém případě budeme mít smůlu.

Co se týče hry World of Warships, tu můžeme hrát i zdarma, ovšem Intel mluví o hodnotě 50 USD, takže nejspíše půjde o herní kredity v této výši. Celkově pak díky této nabídce dostaneme dle stránek Intelu hry či kredity o hodnotě 125 dolarů:
  • Counter Strike: GO ($14,99)
  • Just Cause 3 ($59,99)
  • World of Warships ($50)

Intel nás nyní upozornil na to, že nabídka her pro český trh bude jiná. Counter Strike: Global Offensive je tu tedy také, ale vedle něj tu jsou Smite, Magix Fastcut a Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. Celková hodnota tohoto balíku má být kolem 3300 Kč.

Co se týče procesorů, kterých se tato nabídka týká, jde o modely Core i5 a Core i7 série K nebo X. Nezáleží tedy na tom, zda jde o Haswell nebo Skylake, hlavně to musí být buď odemčené procesory nebo HEDT série X. Stejně tak nezáleží na tom, zda kupujeme samotný procesor, nebo hotový počítač, který jím bude vybavený.

Zdroj: Intel
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek