www.svethardware.cz
>
>
>
>

Intel NUC 11 přijdou s procesory Tiger Lake, jaké budou?

Intel NUC 11 přijdou s procesory Tiger Lake, jaké budou?
, , aktualita
Intel se chystá vypustit do světa nové modely NUC s pořadovým číslem 11, což značí 11. generaci procesorů Core. Jde pochopitelně o mobilní procesory, čili 10nm Tiger Lake, které dorazí do NUC 11 ve třech verzích. 
K oblíbeným
reklama
Intel NUC 11 dostaly kódové označení Panther Canyon a my se nyní můžeme podívat na specifikace, které říkají, že tu budou tři hlavní verze, jež se jako obvykle budou lišit výběrem procesoru. K dispozici budou konkrétně modely Core i7-1165G7, Core i5-1135G7 a Core i3-1115G4. 
 
Vedle toho tu ale máme ještě velice podobné modely NUC 11 PRO a jak to vypadá, ty se od NUC 11 (či NUC 11 Performance) liší v tom, že mají navíc technologie vPro a lepší výbavu. To konkrétně znamená M2. 22×42 Key B slot a RS232 (sériový port) navíc. 
 
 - klikněte pro zvětšení - 
 
Nové NUC 11 Performance dokáží využít paměti DDR4-3200 ve dvou kanálech a s kapacitou do 64 GB. Dále mají jednu M.2 pozici pro PCIe Gen4 NVMe. Oproti verzi pro tu také nemáme podporu HDMI 2.1, ale HDMI 2.0b, ovšem zůstává tu DisplayPort 1.4 a Thunderbolt 4. 
 
 
A namísto obvyklých dvou velikostí skříní (nízké a vysoké) budou NUC 11 Performance k dispozici ve třech provedeních: ‘Tall H’ (117x112x54mm), ‘Slim K’ (117x112x37mm) a ‘Tall Q’ (117x112x56mm). 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář