www.svethardware.cz
>
>
>
>

Intel NUC 11 přijdou s procesory Tiger Lake, jaké budou?

Intel NUC 11 přijdou s procesory Tiger Lake, jaké budou?
, , aktualita
Intel se chystá vypustit do světa nové modely NUC s pořadovým číslem 11, což značí 11. generaci procesorů Core. Jde pochopitelně o mobilní procesory, čili 10nm Tiger Lake, které dorazí do NUC 11 ve třech verzích. 
K oblíbeným
reklama
Intel NUC 11 dostaly kódové označení Panther Canyon a my se nyní můžeme podívat na specifikace, které říkají, že tu budou tři hlavní verze, jež se jako obvykle budou lišit výběrem procesoru. K dispozici budou konkrétně modely Core i7-1165G7, Core i5-1135G7 a Core i3-1115G4. 
 
Vedle toho tu ale máme ještě velice podobné modely NUC 11 PRO a jak to vypadá, ty se od NUC 11 (či NUC 11 Performance) liší v tom, že mají navíc technologie vPro a lepší výbavu. To konkrétně znamená M2. 22×42 Key B slot a RS232 (sériový port) navíc. 
 
 - klikněte pro zvětšení - 
 
Nové NUC 11 Performance dokáží využít paměti DDR4-3200 ve dvou kanálech a s kapacitou do 64 GB. Dále mají jednu M.2 pozici pro PCIe Gen4 NVMe. Oproti verzi pro tu také nemáme podporu HDMI 2.1, ale HDMI 2.0b, ovšem zůstává tu DisplayPort 1.4 a Thunderbolt 4. 
 
 
A namísto obvyklých dvou velikostí skříní (nízké a vysoké) budou NUC 11 Performance k dispozici ve třech provedeních: ‘Tall H’ (117x112x54mm), ‘Slim K’ (117x112x37mm) a ‘Tall Q’ (117x112x56mm). 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Dnes, článek, Jan Vítek
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Včera, aktualita, Jan Vítek